"

Úžasná novinka: Najchytrejšia žiarovka na svete!

19. 09. 2012 14:45 - LIFX je podľa jej tvorcov najšikovnejšia žiarovka na svete, ktorú ovládate celkom inak, ako ste boli doteraz zvyknutí.
Chytrú žiarovku LIFX ovládate pomocou svojho mobilného telefónu.
Autor: acs
 
 
 

Jej tvorcovia pokladajú žiarovku za jeden z najdokonalejších vynálezov storočia. Veď za sto rokov existencie sa takmer vôbec nezmenila. Dnešné moderné svietidlá už fungujú na iných princípoch, ako staré žiarovky s wolfrámovým vláknom. Sú ľahšie, menej energeticky náročné, dlhšie vydržia a tým aj menej zaťažujú životné prostredie.

Chytrú žiarovku LIFX ovládate pomocou svojho mobilného telefónu.

LIFX využíva technológiu LED, ktorá je, zdá sa, budúcnosťou svietenia na celom svete. Disponuje pripojením Wi-Fi, je energeticky šetrná a multifarebná. Ale načo je to všetko dobré a v čom je vlastne špecifická? Môžete ju totiž ovládať svojím smartfónom. LIFX totiž užívateľovi poskytuje dokonalú nadvládu nad všetkými svetlami v dome či v podniku.

Chytrú žiarovku LIFX ovládate pomocou svojho mobilného telefónu.

Žiarovku, ktorá má životnosť 25 rokov, ovládate pomocou špeciálnej mobilnej aplikácie. A záleží len na vás, ako si svoj komfort nastavíte, môžete naraz ovládať hneď niekoľko svetiel, ich intenzitu či farebnosť. Pozrite si video, stojí to naozaj za to.

Autor:  ADAM.sk

NAJČÍTANEJŠIE

 

DR. ZVIERA RADÍ

 

ZAUJÍMAVOSTI