"

Poprask v škole: Učiteľka skúšala žiakov z análneho sexu!

17. 06. 2013 16:00 - Z pikantného testu sa žiaci v Montreale len tak rýchlo nespamätajú. Ten bola zvedavý viac, ako bolo prípustné.

Učiteľka z kanadskej školy Andre-Laurendeau  je podozrivá, že študentom predložila čudný test plný otázok týkajúcich sa análneho sexu, veľkosti penisov a sexuálnej orientácie. Test vyzeral na prvý pohľad ako obyčajná zaškrtávacia skúška s možnosťami  a,b, c, ale žiaci mali za úlohu vypĺňať trochu iné otázky.

Museli odpovedať či majú černosi väčší penis, či aká sexuálna poloha je najpohodlnejšia. Ďalšie otázky boli zamerané na análny sex, spermie a lesbický sex. „Také otázky sú podozrivé, aj keď sa jedná o starších študentov. Ako to môže pomôcť v sexuálnej výchove našich študentov? Také otázky sú úplne neprijateľné,“ hovorí riaditeľ školy Andre Byette na stránkach 24hrs Vancouver.

Rozhorčení sú aj rodičia študentov a škola sa od celého incidentu dištancuje. Sama učiteľka vraj chcela zbúrať niektoré mýty a stereotypy spojené so sexualitou. K radosti naštvaných rodičov už ale sexuálnu výchovu učiť nebude.

Autor:  Ahaonline.cz, mpa

NAJČÍTANEJŠIE

 

DIEVČA DŇA

 

ADAM GIRL

 

PÔŽITKY