"

Aké príspevky najviac nenávidíme na Facebooku?

01. 02. 2016 10:10 - Spoločnosť Rantic vykonala prieskum medzi 10 tisícami užívateľov Facebooku, aby odhalila, čo ľuďom sledujúcich túto sociálnu sieť najviac lezie na nervy.
Ty trubka, kto je každý deň zvedavý na tvoj šalátik?
Autor: getty images
 
 
 

A zvíťazila táto pätka: nadávanie na politiku, fotky detí, výlevy osobných problémov, autoportréty (selfie fotky) a fotky jedál. „Zo všetkých piatich kategórií boli tými najneznesiteľnejšími príspevkami tie, ktoré sa týkajú osobných problémov. Statusy sťažujúce sa na veci, ktoré sa v živote človeka nepodarili, od problémov vo vzťahoch po problémy v práci, sú nenávidené 62 percentami mužov a 67 percentami žien“ tvrdia autori štúdie zo spoločnosti Rantic.com.

Sledovaním fotiek milovaných osôb či sexy náprotivkoch strávia muži 5 až 10 minút za mesiac, ženy asi 10 až 15 minút. Šesťdesiatpäť percent mužov tvrdí, že 6 až 8 z desiatich priateľov na Facebooku sú skutoční priatelia. Päťdesiatdeväť percent žien ale tvrdí, že medzi priateľmi na Facebooku považuje za skutočných priateľov iba 4 až 6 z desiatich. Muži pritom tvrdia, že by dokázali vydržať bez tejto sociálnej siete dva až tri mesiace, ženy asi iba mesiac až dva.

Autor:  Famous

NAJČÍTANEJŠIE

 

DR. ZVIERA RADÍ

 

ZAUJÍMAVOSTI