"

Najhorší frajer?! Kruto si vystrelil z krásnej priateľky

22. 02. 2016 17:30 - Internetový komik si poriadne vystrelil zo svojej priateľky, no tentokrát išlo o naozaj krutý žart. 
Dievča má pri ňom obrovskú trpezlivosť.
Autor: instagram.com
 
 
 

Šialený youtuber, ktorý si hovorí Shammi, je známy tým, že si robí rád srandu zo svojej krásnej priateľky Sarah, ktorá sa živí ako modelka. Je naozaj obdivuhodné, akú obrovskú trpezlivosť s ním má, informuje dailymail.co.uk.

Jeho posledný vtip, ale skutočne prekonal všetky ostatné. Keď jeho priateľka zaspala na gauči, rozhodol sa, že ho priviaže o auto. Gauč spolu so spiacou frajerkou začal ťahať za autom po ulici.

Sarah sa samozrejme rýchlo zobudila a kričala od strachu. Keď prišla ale zákruta, modelka vypadla z gauča na trávnik. Shammi si uvedomil, že to nebolo najlepšie rozhodnutie. Utekal za ňou a spýtal sa jej, či je v poriadku.

Pokračovanie článku pod reklamou videoreklama

Na nohe mala veľkú ranu, no facku za to od nej nedostal. Okrem tohto vtipu jej napríklad v minulosti hodil kuracie mäso na tvár alebo ju zobudil tak, že si buchla hlavu do stoličky. Také sexi dievča s božskou trpezlivosťou sa len tak nevidí.     

VIDEO: Pozrite si krutý vtip na krásku. 

Autor:  ADAM.SK

NAJČÍTANEJŠIE

 

BIZNIS

 

ADAM GIRL

 

ŠPORT