"

Toto neskúšajte, na to potrebujete celoživotný tréning!

08. 03. 2016 14:00 - Aj piť treba vedieť. Na Slovensku to padne vhod každú chvíľu, ale sú krajiny sveta, kde je doslova chľastanie národným športom.
Alkohol, to je moje milá ...
Autor: reprofoto YouTube
 
 
 

Doslova preborníkom sa tak javí postarší Ukrajinec, ktorý kladne prijal výzvu skupiny výrastkov na vypitie sedemdecky vodky za minútu. Povedal, že žiadny problém. S pomocou cigarety a dvoch prestávok ju stiahol z všeobecnému uznaniu okolostojacich mladíkov. Čo sa však v jeho prípade stalo do dopití? Bežný konzument by asi prevrátil oči ako výherný automat a pomaly padol k zemi, ale mužík k prekvapeniu všetkých rázne bez zaváhania odkráčal k smetiaku a prázdnu fľašu slušne zahodil.Pridávame aj pár tematických vtipov a veselú pesničku:

V Rusku chodí chlapík po cintoríne a číta stuhy na vencoch: Od manželky, Od pracovného kolektívu, Od svokry, Od vedenia podniku... Takto pochodí všetky hroby a nakoniec si vydýchne: - To je dobre. Od vodky neumrel nikto!

Pijem preto, lebo človek má robiť to, čo mu ide najlepšie.

Hovorí sa, že pitie mlieka ťa posilní. Vypi päť pohárov mlieka a skús pohnúť stenou. Nejde? Teraz vypi päť pohárov vodky ... a stena sa hýbe sama!

Keď máš 15 rokov a už miešaš pivo s vodkou, tak v 20-tich budeš miešať piesok s cementom.

Keby alkoholizmus bolo vierovyznanie, tak východ Slovenska je pútnické miesto.

VIDEO: Vodka songAutor:  ADAM.SK

NAJČÍTANEJŠIE

 

DR. ZVIERA RADÍ

 

ANKETA

 

SEX