"

To je trapas! Pažraví turisti v all you can eat reštaurácii

21. 03. 2016 14:00 - Zjedz koľko vládzeš je sloganom takzvaných all you can eat reštaurácií, ktoré poznáme aj na Slovensku. Niekedy to ale s ich návštevou netreba preháňať. 
Chamtiví turisti sa neovládli.
Autor: twitter.com
 
 
 

Na skupinu turistov sa spustila vlna kritiky, potom ako si naložili obrovské množstvo jedla na taniere. Chamtiví zákazníci si naložili hromadu kreviet. Na kameru to zachytil jeden so stravníkov v Thajsku a hlavnými hladošmi v akcii sú čínski turisti, informuje mirror.co.uk.

Chamtiví turisti sa neovládli.

Ľudia sa tlačili pred bufetovým stolom a chceli si naložiť všetky morské plody, ktoré boli na stole. Jedna žena mala až tri taniere plné kreviet. Najskôr sa fotografie z tejto trápnej akcie objavili na čínskej sociálnej sieti Weibo a neskôr aj na Twitteri. Ide najmä o to, že po nich zostalo množstvo jedla na stoloch, ktoré nakoniec ani nezjedli a museli to vyhodiť. 

Chamtiví turisti sa neovládli.

Ľudia to komentovali so slovami „aká škoda“. Na druhej strane to ale podľa niektorých komentujúcich má svoj dôvod. V Číne sú podľa miestnych premrštené ceny za krevety a dokážu sa vyšplhať až na okolo 200 eur za tanier. 

VIDEO: Pozrite si, ako si chamtiví turisti nakladali. 

Pokračovanie článku pod reklamou videoreklama
Autor:  ADAM.SK

NAJČÍTANEJŠIE

 

DR. ZVIERA RADÍ

 

ANKETA

 

SEX