"

Hľadáme najkrajšie tetovanie: Pošlite nám aj vy svoju kerku!

12. 08. 2010 20:00 - Ak si myslíte, že máte na tele tetovanie, ktoré stojí za to, aby ho videli aj ostatní, neváhajte a dajte o sebe vedieť!
Stále populárnejšie sú mohutné farebné tetovania, napríklad táto sova s kvetmi cez celý ženský dekolt.
Autor: anc
 
 
 

Nosí ich stále viac ľudí. Tetovanie sa už ani u nás nepovažuje za rebelanstvo, pre mnohých sa, naopak, stáva novým životným štýlom. Kvety, zvieratá, nápisy či ornamenty – to všetko zdobí telá odvážnejších Slovákov a Sloveniek. Nový Čas hľadá najlepšiu kerku. Ak si myslíte, že máte na tele krajšie tetovanie, neváhajte a dajte o sebe vedieť!

Takéto originálne motívy tetovaní si Bratislavčania môžu ešte dnes pozrieť v kultúrnom klube Hopkirk v Ymce. “Chceme ukázať, že aj keď má niekto tetovanie, je úplne normálny človek, ktorý sa dokáže v živote uplatniť," vysvetľuje Michaela Bosáková, kurátorka občianskeho združenia OZ. Ženy si podľa tetovačov nechávajú telo skrášľovať najčastejšie kvetmi a zvieratami. Muži sú odvážnejší a mohutné kerky si umiestňujú aj na celý chrbát a ramená.

 

Pošlite vašu kerku!

Myslíte si, že vaše tetovanie je lepšie? Pošlite fotku svojej kerky aj fotku celej postavy s krátkym opisom, ako ste sa k tetovaniu dostali na tip@novycas.sk.

Tie najlepšie zverejníme a odmeníme.


Manažérka Anička si svoje telo nechala ozdobiť motívom kvetu.

Manažérka Anička si svoje telo nechala ozdobiť motívom kvetu.

Autor:  ADAM.sk, NOVÝ ČAS

NAJČÍTANEJŠIE

 

DR. ZVIERA RADÍ

 

ANKETA

 

SEX