19.11.2008 12:14 | Sex

Najlepšie sexuálne polohy: Aj s malým penisom maximum

ilustračné foto
ilustračné foto
Zdroj: shutterstock
Ak patríte k miliónom mužov, ktorí za svetovým priemerom trošku zaostávajú, mali by ste tomuto faktu prispôsobiť aj svoje sexuálne harašenie.

Priemerná dĺžka penisu sa stanovuje na 15 centimetrov. Hoci je pravda, že dĺžka môže mať svoje výhody, nie je to celkom to, na čom pri sexe primárne záleží - je to hrúbka. Nie je nič sexi na bolestivom styku, a práve na to sa mnoho žien najviac sťažuje - na nadrozmernosť penisu. Verte tomu či nie, správna kombinácia ppredohry a stimulácie je to, vďaka čomu budú ženy uznávať menší penis rovnako ako ktorýkoľvek väčší.

Predtým než sa dostanete dnu
Je jasné, že v sexe nejde len o samotné vniknutie a mnoho mužov už prišlo na chuť tajom predohry. Muži s menšími penismi by z tohto mali vyťažiť čo najviac a "naštelovať" predohru tak, aby bola partnerka čo najviac vzrušená; čím bližšie je žena k orgazmu pri začiatku samotného aktu, tým ľahšie potom vyvrcholí pri jednej z našich odporúčaných pozícií.

Zamerajte sa na predohru

Predohra by mala obsahovať čokoľvek a všetko, čo má vaša partenrka rada. Bozkávanie a maznanie sa vždy cení, no neobmedzujte sa len týmito zaužívanými akciami. Nie ak ju chcete kvalitne uspokojiť. Uložte ju pohodlne medzi vankúše na posteli a majte po ruke jej najobľúbenejšie sexuálne hračky. Ak je partnerka trošku výstrednejšia, mohli by ste vyskúšať aj nejaaké to hryzenie. Dôležité je u nej vyvolať takú pozornosť, na ktorú určite zareaguje; chcete ju predsa rozpáliť tak, že vás neprestane "prosiť" o poriadny sex.

Stimulujte jej klitoris
Pred stykom sa jej klitorisu venujt tak dlho, ako to len bude únosné. Skúste sa jej pahorečku lásky venovať tak dlho, že ju uspokojíte aspoň raz predtým, než do nej vniknete; to vám pomôže ju dostatočne pripraviť na nasledujúci styk, pri ktorom sa zamerajte na použitie niektorých z nasledujúcich sexuálnych pozícií.

Vhodné pozície:

Odzadu
Ak sa styk vykonáva v správnom uhle, pri tejto pozícii bude žena aj menší penis cítiť väčší. Pri tejto pozícii by mala mať ppartnerka svoju hlavu a plecia pohodlne uložené, najlepšie na vyvíšených vankúšoch, a zadoček by mal smerovať dohora. Ak chcete vytvoriť čo najlepší vhodný uhol, tak jej chrbát by mal byť mierne preklenutý a stehná by mali byť čo najbližšie pri sebe. Toto je nielenže jedna z najjednoduchších pozícií na našom zozname, ale patrí aj medzi najobľúbenejšie.

Tip: Počas styku sa nakloňte dopredu tak, aby ste s partnerkou vytvorili čo najintímnejší a telesný kontakt; znásobí to intimitu situácie a jej to pomôže dosiahnuť orgazmus oveľa rýchlejšie.

Had
Pri tejto pozícii si partnerka ľahne na bruško, pričom nohy by mala mať pri sebe. Za účelom uľahčenia a väčšieho pohodlia jej pod panvu uložte vankúš, pričom jej zadoček vystúpi pekne nahor. Pri vniknutí majte ohnuté kolená. Jemne odtiahnite jej stehná, no len tak, aby jej to nebolo nepríjemné. Myslite na to, aby ste sa na partnerku celkom nevykotili; ak cítite, že sa potrebujete o niečo oprieť, pomaly sa prdkloňte cez partnerku tak, aby ste sa dotkli postele v okolí jej pliec - vhodnosť polohy by týtmto nemala byť veľmi narušená.

Tip: Ak sa naozaj chcete dostať do úzkej "priehlbinky", počas sexu jej stehná decentne pritláčajte k sebe (môžte aj silnejšie, ak jej to samozrejme neprekáža). No a ak patríte k experimentátorom, toto je ultra vhodná pozícia na menší "výprask" (veď to snáď poznáte).

Zajačie uši
Uložte partnerku na chrbát, roztiahnite jej stehienka a nohy jej uložte tak, aby mala kolená až takmer pri ušiach. Pod zadok jej vlložte vankúš, aby sa jej vagína uložila do uhla vhodného pre túto sexuálnu polohu. Keď do nej vnikntet, budete mať pocit, akoby ste jej vagínu zaplnili úplne. Hoci sa pri tejto polohe môžte obaja pporiadne rozkokošiť, môže byť pre ňu ťažké udržať nohy v tejto zložitej pozícii. Odporúčame, aby ste jej pomohli udržať jej kolená čo najbližšie tak, ako bolo opísané vyššie; Jednoducho sa miesto opierania o posteľ oprite o jej lýtka.

Tip: Toto je excelentná pozícia, pri ktorej môže partnerka pohodlne masturbovať. Ak by ju to naáhodou nenapadlo, položte jej nežnú rúčku na povrch jaskynky, zatiľ čo vy ju budete dobýjať zvnútra.

V - formácia
Zatiaľ čo vaša partnerka leží na chrbte, vniknite do nej normálne, ako keby ste pri tom kľačali. Hneď na to jej nohy zdvihnite, uchopte ich obe za členky a roztiahnite ich tak, že vytvoria písmeno V. Pri tejto polohe sa vám podarí do jej vagíny vniknúť celkom hlboko. Pre zvýšenie intenzity sexuálneho pôžitku sa môžte dlaňami oprieť o stenu (ak to robíte pri stene :) a jej nohy si jednoducho vyložíte na svoje plecia.

Tip: Táto poloha vám dá jedinečnú a neopakovateľnú možnosť dráždiť jej klitoris. Jednoducho pustite jednu jej nohu, položte si ju na plece a rukou sa venujte ružovému gombíku.

Celkovo kladie súčasná spoločnosť obrovský význam na rozmery penisu okrem iného aj zobrazovaním nadrozmerných "kladív" v dospeláckych filmoch, no pravdou je, že uspokojiť ženu dokážu rovnako aj tie menšie kúsky, hlavne treba vedieť, ako na to čo najlepšie. Hoci vám radíme, aby ste jej klitoris počas sexu stimulovalli čo najviac, je to často rovnako potrebné aj pri styku s veľkým penisom. Najdôležitejšie je nezabúdať na predohru: poriadne rozbúriť vašu drahú jazýčkovými hrami je to najlepšie, čím ju môžte kvalitne vyhecovať.

 

 

Čítajte ďalej
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie