26.7.2012 16:00 | Sex

Je váš penis malý? Tipy a triky, ako ho zväčšiť!

Veď počkajte potvory, keď sa postaví, tak sa dosmejete!
Veď počkajte potvory, keď sa postaví, tak sa dosmejete!
Zdroj: isifa.com
Hanbíte sa za to, čo máte v nohaviciach? Nemusíte. Medicína dokáže mužské pohlavie natrvalo zväčšiť. A to ako do dĺžky, tak aj do šírky. Stojí to však za to?

Podobný zákrok si ale musíte poriadne rozmyslieť. Také ľahké, ako to majú ženy s prsnými implantátmi, to muži rozhodne nemajú. Podľa odborníkov nie sú výsledky takýchto operácii isté. Navyše hrozí riziko, že aj keď sa operácia podarí, problémy s erekciou môžu pretrvávať. Lekári dnes dokážu predĺžiť penis o jeden a pol centimetra do dĺžky a dva a pol do šírky. Tak premýšľajte, či vám to za možné riziko stojí, a či nie je ľahšie nájsť k uspokojeniu ženy menej bolestivý spôsob.

Metóda rozšírenia penisu
Pre zväčšenie objemu penisu sa používa vlastný tuk, ktorý sa odoberie striekačkou alebo liposukčnou kanylou (asi 60 ml tuku) a potom sa vpichne do penisu. Obvod sa môže zväčšiť až o 2,6 cm. „Zväčší sa korpus penisu, ale ide o zväčšenie optické. Penis sa dá rozšíriť aj pomocou silikónovej protézy, konkrétne sa jedná o silikónové vlákna,“ hovorí plastický chirurg Tomáš Beneš.

 

Predĺženie penisu metódou prerušenia väzu
Operatívne predĺženie penisu spočíva v uvoľnení svalového väzu, ktorým je penis prichytený k stydkej kosti. Väz sa pri koreni penisu preruší a to spôsobí, že sa vysunie erektilné teleso. Penis sa tak vystrčí, trochu klesne a je akoby dlhší. Predĺženie býva spravidla o 1,5 cm.

 


Ako správne zmerať penis?

Muži často majú pocit, že podľa dĺžky penisu sa meria aj ich mužnosť. Aký postup je správny? Zoberte si krajčírsky meter a priložte ho ku koreňu stoporeného penisu na hornej strane brucha až po špičku žaluďa. S veľkosťou môže hýbať stres a teplota.


5 predlžovacích trikov

Ste nespokojní s dĺžkou svojej pýchy? Tak ešte pokým začnete uvažovať o operácii, vyskúšajte triky k jej predĺženiu. Niektoré z nich síce váš penis nezväčšia ani o centimeter, zato bude väčší aspoň vyzerať. A o to predsa ide.

1. Pretiahnutie
Objímte rukou penis a natiahnite ho do dĺžky. Potom nechajte ruku kĺzať až k žaluďu. Následkom toho klesne miešok so semenníkmi nadol. Pri tom pocítite, ako sa tkanivo na penise trochu naplní a penis je dlhší. Efekt síce po pár minútach skončí, ale dojem ste už urobili.

2. Vyholenie
Keď si oholíte svoje intímne partie, opticky sa vám penis predĺži minimálne o dva centimetre. Pokiaľ je totiž koreň penisu skrytý v chlpoch, vyzerá kratšie.

3. Chudnutie
Čím väčšie máte brucho, tým kratší penis vyzerá. Váha tukového tkaniva totiž tlačí na svaly, ktoré držia penis. Takže s kilami rozhodne dole. Odmenou vám môže byť to, že za desať zhodených kíl získate minimálne vizuálne 1,5 centimetra k dobru.

4. Vákuová pumpa
Vďaka jej pôsobeniu dosiahnete erekciu, a tým samozrejme aj predĺženie penisu. Krv, ktorá sa do neho vďaka prístroju „napumpuje“, ho pekne predĺži. Efekt je ale iba dočasný a ani pravidelné používanie pumpy trvalé predĺženie nezaručí.

5. Špeciálne pomôcky
Existujú špeciálne prístroje (pásky, plastové krúžky apod.), ktoré majú pri dlhodobom nosení úd predĺžiť. Hlavne tým, že ho rôznymi spôsobmi naťahujú. Predajcovia sľubujú predĺženie do dĺžky a šírky o niekoľko centimetrov. Dlhodobé užívanie je však ale dobré konzultovať so svojím lekárom.

Reakcia našej redakcie: Chlapi, kašlite na nejaké neisté zväčšovanie. Zo všetkého sa dá predsa vylízať : )

Čítajte ďalej
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie