14.9.2012 12:00 | Úchylná poradňa

Úchylná poradňa: ... odzadu bez lásky, natvrdo za vlásky

Ja by som si dala masáž.... Heš potvoro, ja som šťastne ženatý!
Ja by som si dala masáž.... Heš potvoro, ja som šťastne ženatý!
Zdroj: lovelynurses.com / aas
Otvorené pikantné otázky na telo a o tele, zlomené srdcia a trápenia, vášeň a vzrušenie. Aj taká bude dnešná poradňa. Ale hlavne s humorom... (čítanie od +18 rokov)

1. 0rasto:  Chcem sa opýtať, že čo to môže byť, keď som sa miloval s priateľkou v aute ...a z ničoho nič vytiekla nejaká tekutina. A ona o tom nevedela, a potom po chvíľke som ju začal znova uspokojovať,  ale už len palcami... a zasa sa to stalo. Že čo to môže byť ? Je to orgazmus, ale taký, že by o tom nevedela, alebo necítila nič?
Dr. Zviera:  Rýchlo bež do autoservisu na kontrolu, keď ti ničoho nič vyteká nejaká tekutina. Schválne som otázku neupravoval, aby sa videlo, z čoho sa niekedy musím vysomáriť.  Až na konci otázky bola pointa, že to tieklo asi zo slečny. Buď rád, že tvoja bábika pekne lubrikuje a nemusíš ju nasucho hladkať po vnútorných bobríkovských priestoroch. Tá jej šťavička nemusel byť zákonite orgazmus. To sa len bobrík tešil, že ho správne hladkáš. Ale do toho servisu aj tak skoč, lebo po pár takýchto akciách bude treba hádam aj poťahy na sedadlách vyčistiť.

2. Peter:  Som dosť neskúsený a moja priateľka tiež. Ešte sa predo mnou dosť hanbí, tak sa milujeme po tme, najčastejšie na „misionára“, a mám problém sa trafiť do jej mušličky. Dosť dlho mi to trvá. Nevieš mi pomôcť,  ako to urobiť čo najskôr ? Je to pre mňa dosť trápne :(
Dr. Zviera:  Nikto učený do postele nepadol.  Všetko chce len trochu tréningu a vzájomnej súhry.  Kopulovaná slečna by však v tomto prípade mohla aj sama priložiť ruku k dielu. Keď už budeš tesne pred jej bráničkou ( a naslepo narážať do pántov), tak nech len pekne zovrie do dlane tvojho návštevníka a sama si ho nasmeruje ku vchodu.  Keď potom tvoj tvrdý hosť nakoniec “opľuje“ hostiteľku, nebude to prejav nevychovanosti : )

3. Sexykočka:  Priateľ mi naznačil, že chce, aby som mu urobila orálik. Sme už skoro rok spolu, a ja som mu to doteraz nedokázala splniť. Nemám odvahu! V sexe si tiež pomenej rozumieme. Neviem ako mu mám napríklad naznačiť vyskúšať niečo nové, iné. Poraď mi.
sestrička Kočička: Viac ako tvoja otázka ma zarazilo to, že si v sexe pomenej rozumiete. Sexík je rovnako dôležitý ako ostatné piliere vášho vzťahu. Mala by si si sama sebe zodpovedať, čo ti na spoločných intímnych chvíľach vadí, alebo chýba. Myslí chlap jeden nevychovaný len na seba? Môžeš mu naznačiť, po čom tvoja mušlička túži, buď počas milovania tak, že ho nasmeruješ (alebo časť jeho tela) tam, kde ho chceš mať. Nemusíš pri tom ani nič hovoriť , a ak má fešák IQ viac ako 50, rozhodne pochopí, čo tým myslíš. A k tvojej otázke o oráliku – jeho túžbu mu nedokážeš splniť lebo ti nechutí, alebo máš iné predsudky? Na začiatok to vôbec nemusí vyzerať ako z pornofilmu, skús sa s jeho pýchou hrať rukou, občas pridaj pery a jazyk. Garantujem ti, že po chvíli to začne baviť aj teba a pri pohľade na roztúženého priateľa budeš s radosťou pokračovať až do... no veď vieš : )


4.
Neznámy XYY: Chcel by som sa opýtať otázku skôr z iného hľadiska ako sexuálneho. Chcem jedno dievča, a chcem jej dať ružu. Len neviem či jednu či päť, či jej ich mám dať len tak, alebo ich dať v kvetinárstve dať aj zabaliť (myslím ten obal, čo sa dáva okolo ruže)? A čo k tomu povedať? Prosím pomôž mi, a vnukni mi nejaký dobrý nápad.

Dr. Zviera: Kvety pre ženu maximálne schvaľujem. V kvetinárstve si ich nechaj zabaliť do papiera / fóĺie, aby sa ti pri prenášaní nepoškodili. Ale dáme svojho srdca ich však už dávaj odbalené. Jednu či päť? Stačí jedna, tých päť si nechaj na väčší sviatok. A obkecať to môžeš napríklad nasledovne: „Táto bola z tých všetkých najkrajšia, tak ako ty pre mňa“ ... a slečna je na mäkko : ).


5.
Martin: Prečo sa musím do každej svojej priateľky čo mám zamilovať, a nemôžem ju brať jednoducho iba ako sexuálny objekt mojej túžby? Nedarí sa mi sa citovo zatvoriť a lezie mi to na nervy.

Dr. Zviera: Asi sa pri sexe z teba vyplaví viac hormónu šťastia ako je zvykom, a jednoducho to s tebou takto zamáva. Pri tomto tempe už musíš milovať hádam aj stovky neznámych dievčat z internetu. Hoci sa hovorí, že chlapi vedia oddeliť sex a lásku, tebe sa to zjavne nedarí. Na začiatok sa  s nimi vôbec nebozkávaj, to už zaváňa romantikou. Keď má ísť o sex, tak bez láskyplných vykusovačiek. Musíš si ujasniť, že priateľky treba milovať aj srdcom, a milenky len „záložným mozgom“.  Snaž sa, a podarí sa to.     

 


6. Katka: Mám 22 rokov a bojím sa pohlavného styku. No veľmi to chcem a aj keď sa s priateľom maznáme, som strašne vzrušená a keď ma hladí aj dole, mám úžasné pocity a tak. Je to super, no ak tam má isť penisom – neviem, mám pocit, že sa nevedomky stiahnem a neviem, nemôže sa tam dostať. Už som si dala aj alkohol a uvoľnila sa, ale mám pocit, že sa nemôže dostať hlbšie a stále sme len na začiatku. Poraďte mi, akú mám polohu vyskúšať? Ale ako sa mám uvoľniť natoľko, že by sa tam mohol dostať? Neviem čo mám robiť.
sestrička Kočička: Na prvé milovanie sa odporúča poloha misionár – žena leží na chrbte, muž na nej. V tejto polohe vieš najlepšie uvoľniť všetky panvové svaly, ktoré vedome - nevedome zatínaš. Psychika hrá v tvojom prípade veľkú rolu, pretože ako píšeš, keď sa maznáte a hľadí ťa, je ti to príjemné. No keď pri tom rozmýšľaš nad tým „Musím sa teraz čo najviac vzrušiť, lebo o 3 minúty sa opäť do mojej jaskynky bude dobíjať jednooký prieskumník“, niet sa čo diviť, že tvoja brána do ríše divov je zatvorená na desať zámkov. V tomto nepomáha ani alkohol, ani iné omamné látky, ale uvoľnenie, príjemná atmosféra, hudba, sviečky, žiadne ponáhľanie a bezmyšlienkovité unášanie sa na vlnách toho, čo ti je príjemné. A ani nebudeš vedieť kedy a ako s fešákom splynieš...


7. Joker: S partnerkou mám kvalitný sexuálny život, ale trápi ma jedna vec. Vždy keď som vzrušený, tak mi očervenie hruď. Dosť sa preto pred ňou hanbím, a tak by ma zaujímalo, čo to môže spôsobovať.
Dr. Zviera: Tak ako sa jej vzrušením prekrví broskynka, tak tebe to vyrazí na hrudi. Niekomu sa to stane zo stresu, alebo chladu, tebe zo vzrušenia. Niet sa za čo hanbiť, a dokonca to môžeš využiť vo svoj prospech vo vete typu „Pozri, ako si mi rozpálila srdce, až to presvitá cez kožu“ a je to!


8.
Paľo: Mám problém, že sa strašne rýchlo spravím aj bez pohlavného styku. Som s priateľkou, ani nič nerobíme, iba sa napríklad dosť vášnivo bozkávame, a sa ja po istej chvíli spravím.

Dr. Zviera: Puberta už taká býva mladý muž. Trocha vášne, alebo divokejší sen, a bičíkovce si lietajú po slipoch ako cyklisti na Tour De France. Pred rande sa poteš sám a potom  pri vášnivej bozkávačke už nebudú také zvedavé. Neboj sa, pri pravidelnom sexe a vekom sa to upraví.  


* Dôležitý odkaz pre všetky ženy od šibalky Viktórie:  Čaute, nemám žiadnu otázku, len malá rada. Chcete mať od muža pokoj??? Spravte mu fajku a on spokojne zaspí.... :-) pekný dník, Viky.
Dr. Zviera: Deväť z desiatich mužov súhlasia,  sedem z desiatich mužov už pátra po tvojej totožnosti, štyria z desiatich sa zasnívajú, že chcú mať takú ženu doma...  Viki big like. Dámy inšpirujte sa, toto je veľmi príjemná  a užitočná rada.

9. Závislák: Môj problém je taký, že som mal babu 4 roky (s ktorou už nie som). Čo sa týka sexu, tak mne vôbec nevyhovovala, bola neaktívna atď. no ľúbil som ju a nakoniec ma podviedla. Teraz si užívam slobodu a šúpem všetko čo príde do radu - vydaté, zadané, rozvedené, teensky a to mám len 23 rokov (niekedy aj výčitky mám, že čo som za hovädo, ale keď ony chcú...) Problém je v tom, že všetky sú brutálne sexi, špičková postava, proste nádhera, ale počas sexu ma niekedy prestanú baviť (nie vždy) a zmäkne mi  nástroj. Ba niekedy až ochabne a musíme počkať pár minút kým sa naštartujem. Nechápem to, lebo som také nikdy nezažil s predošlými, iba teraz tá výdrž sa nejako až moc natiahla, a niekedy mám problém dosiahnuť orgáč. Ako baby sú nadmieru spokojné, ale ja sa cítim ako vymenený, nechápem to! Asi to mám nejako v hlave porušené :)
Dr. Zviera:  Po vyprášení množstva cudzích koberčekov sa skús zamerať na jeden stabilný. Nájdi si fajn babu, kde okrem telocviku v tom  bude aj láska. Uvidíš, že aj tvoj nástroj bude ako vymenený a tvrdý ako skala. Sex pre sex je fajn, no normálna baba po boku (nielen pod vtákom) je aj tak lepšia.  


10.  Jano: Som ešte panic, aj keď šance boli, ale vždy sa niečo posralo. Ale trápi ma to, že si myslím, že môj penis nie je najväčšieho vzrastu. Bojím sa, že babu neurobím  a náhodou ma vysmeje. Takto otvorene poviem, že mám niečo cez  15 cm. Mám sa báť, či nie?
Dr. Zviera:  Chlap sa nesmie ničoho báť, a v sexe už dupľom. S 15-timi centimetrami si na tom v úplnej pohode. Ako hovorí môj veselý sused „Nie je dôležité aký je vták veľký, ale aký je nervózny“.  Kočku dokáže urobiť aj chlap s menším penisom ako máš ty, a naopak, ani chlap s väčším nie je zárukou, že ju dokáže vystreliť do orgazmického vesmíru. A finále? Baba, ktorá sa za niečo vysmeje mužovi v posteli, nemá právo sa v nej nachádzať. Takú bez milosti z nej vyhoď. Jano neboj sa, a pri prvej príležitosti nejakej vyvolenej tých 15 centi smelo ukáž a zver do milostnej opatery.


11. Rohlík:  Nehnevajte sa, čítam vás dlho, ale zdá sa mi, že to je všetko písané len tak. Neverím, že ľudia píšu také blbosti, riešia absurdnosti. To sú naozaj všetci tak zaostalí? Niekedy sa cítim ako pred 50-timi rokmi. Nie som nejaký frajer, alebo fešák, ani v mojom okolí ich dosť nie je, ale zažili sme si toho v živote až - až. Život a sex sú pritom tak jednoduché veci, treba len chcieť... Nepotrebujem, aby ste mi odpisovali, len som chcel povedať svoj názor.

Dr. Zviera:  Pán pečivkovitý, odpoviem vám rád (veď vykáme, tak vykáme). Všetko toto naokolo sú reálne otázky, ktoré mi denne chodia na mail. Problém tých „zaostalých“ otázok je v tom, že dnešní mladí ľudia sa na začiatok nevzdelávajú o sexe teoreticky, a hneď skočia do praxe. Pozrú si na internete porno, a už idú skúšať čo im sily a neprítomnosť rodičov dovolia.  Pokiaľ im to rodičia či učitelia nevysvetlia, tak to napíšu sem do poradne a „starí harcovníci“ ako vy sa len držia za hlavu.  Takže popri mojich blbostiach okolo toho sa im snažím aspoň trochu poradiť a pomôcť.  A som za tie (zatiaľ) štyri roky písania mojej poradne objasnil, pomohol, poradil iba pár ľuďom – tak som spokojný.

 
12. Tom: Ahoj doktore, raz si veľmo dobre poradil kamošovi.  Dnes by som sa ťa spýtal ja.  Môj dobrý kamarát nás rozoštval so snúbenicou a prakticky celú partiu. Teraz s ňou chodí on, a o mne si myslia všetci len ,,dobré" veci. Ide o to, že keď sme sa pohádali dali sme si pauzu. On toho využil a natlačil rôzne kaleráby do hlavy. O kamarátov nejde, tých si nech vezme čert, kamaráti sa nájdu. Ale ide mi o snúbenicu. Všetci mi vravia, že „nie že sa za ňou vrátiš“. Viem, že ma ľúbila a záležalo jej na mne do posledného spoločného dňa .  Jediná s kým sa dá porozprávať, je jej najlepšia kamarátka. Ona mi žiadne nádeje nedáva, a vraví, aby tom to nechal tak a myslel do budúcnosti. A nechtiac mi prezradila, že jej povedala nech ma postráži. Lenže ja som o ňu dlho bojoval, a nechcem o ňu len tak ľahko prísť. Je to super baba, ktorú mi závidelo pár ľudí. Síce teraz už nič vonkoncom nemôžem urobiť, ale zmieriť sa s tým tak ľahko nedá. Keby  ma podviedla, alebo ja ju, alebo niečo také prečo krachujú vzťahy, ale stalo sa to, že mi ju prebral kamarát. Síce sme mali nezhody a rozišli sme sa už 10x, ale to bolo také - rozchod z jej strany a nakrátko, potom  sme si cestu k sebe opäť našli. Chodili sme spolu 5 rokov. Ja viem, sme ešte mladí, mám 24 a ona 21 ( ten čur*k má 28). Preto by som sa potreboval vedieť, čo nato povie niekto nezaujatý. Aj keď si myslím, že ty radšej riešiš prasačinky, ako takéto dačo.
Dr. Zviera:  Ja riešim všetky druhy otázok a nielen prasačinky. A nikdy som nepovedal, že ich mám najradšej.  Ja mám  rád zaujímavé, kreatívne alebo komplikované otázky...  Tu asi naozaj platilo, že „kamarád taky rád!“ pretože vás rozoštval s jasným zámerom, dostať sa ku nej.  To, že si o ňu dlho bojoval a nevieš na ňu zabudnúť je síce pekné, ale ak by chcela byť s tebou, tak by nebola s ním. Je jedno aké kaleráby jej natlačil, očividne fungovali. Robiť si falošné nádeje, trápiť sa, zúfať a klamať sám seba, že to bude dobré a opäť sa k sebe vrátite.  To nerob.  Tom, aj  inde žijú super baby. Stačí ich len nájsť a zbaliť.
PS: Tá jej najlepšia kamarátka by ti nemohla trochu vyčistiť hlavu na posteľnom plátne?


13. Honím si (30-nik): Honím si raz týždenne.  Ale celú noc pozerám na internete porno žánre - zoo a seniori. Strašne ma vzrušuje, keď  80-nika robí mladé dievča. Odbavím sa aj keď muž dáva poníka, kozu, kravu. 

Dr. Zviera: Až sa bojím predstaviť si, čo s rukami robíš, keď si prečítaš moje priezvisko.  Sľúb mi dve veci:  1. Nikdy si nekúpiš  domáce zviera., a po  2. Nebudeš svojou úchylkou nikdy a nikoho obťažovať. Pokojne sa zavri doma, zapni si počítač a pred ním sa odreaguj do sýtosti.  Lebo ak nie, tak veľkými nožnicami urobíme – cvak!


14. Koňadra:  Mám 21 rokov a taký menší problém. Vzrušujú ma len starší muži. Dokonca aj o panenstvo som prišla (vo svojich 18-tich) so starším mužom - konkrétne mal  42 rokov. A žiadny krásavec to tiež nebol. Je to normálne, keď mladú babu rajcujú starí, nie moc pohľadní (pre väčšinu žien) chlapi ( a to myslím doslova)? Taký bruchatý prešedivený chlapisko ma dokáže poriadne rozpáliť. Neviem či som nejaká úchylná, ale riadne mi to komplikuje život. Viete si predstaviť, že by som si priviedla takého chlapa predstaviť rodičom?

Dr. Zviera: Pokiaľ ťa rajcujú starší chlapi, tak tam bude nejaká väzba na vlastného otca. Možno ťa v detstve zahŕňal pozornosťami či veľkou láskou ako to vedia pri dcérkach iba tatkovia. Bola si predsa  jeho malá princezná.  A teraz v tom chceš podvedome pokračovať, ale už na inej úrovni. Kým vtedy to bolo nevinné a duševné, teraz ako mladá žena chceš to všetko pretransformovať aj cez posteľ.  Úchylná nie si, ale rozhodne to so starším partnerom nebude nikdy vyvážený vzťah.  Na druhej strane to predstavenie rodičom nemusí byť až taká tragédia. Možno v ňom spoznajú dávno strateného spolužiaka zo základnej školy, a bude párty ako svet. Koňadra, vieš čo na ma tvojej otázke teší? Že za pár rokov budem možno tvoj typ. Už len ten veľký pupok niekde zohnať  : )


15. Feko:  Často masturbujem. Pritom mám ženu, ale potrebujem to aj 5 krát denne. Čo mám s tým robiť?
Dr. Zviera: Doba je zlá, všade zúri kríza a ty máš v nohaviciach úspešnú prevádzku. Urob si na to živnosť, a vyriešiš jedným vrzom (možno aj viacerými denne) sexuálno - finančný problém. Manželka možno bude frflať, ale po prvom norkovom kožuchu sa nad to možno povznesie.  Pokojne mi za nápad môžeš posielať  5 percent z čistého zisku : ) 


16. Jolana: : Ahojte, mám 27 rokov a vek pomaly na vydaj. Spoznala som však jedného veľmi dobrého chalana. Je o 5 rokov mladší, a bol by ideálny nebyť takého vekového rozdielu. Myslím, že by si aj dal povedať, len ja stále váham. Minule však bol vo futbalovom drese, a hneď som chcela na neho skočiť. Proste ma to vzrušilo, som dosť na uniformy. Odvtedy čo som ho takto videla, sa vo mne niečo  zmenilo. Cítim tam tú príťažlivosť a pomaly sa zamilovávam. Nechcem mu však ublížiť,  aj keď pre neho môj vek nie je určujúci, ja v tom nevidím perspektívu. Myslíš, že do toho mám ísť, alebo si nájsť iného  uniformovaného?
Dr. Zviera:  Cica, vekový rozdiel  + - päť rokov je v dnešnej dobe normálny. Načo ti bude rovesník, keď bude v živote úplne nepoužiteľný? Radšej si nabaľ mladého zajačika, ktorý ťa bude dlhšie udržiavať mladistvú. Tak uniformy hovoríš? Futbalový dres možno baby berie, ale čo taký vojak, pilot alebo policajt? Stačí mladému kúpiť nejaký takýto kostým  v sex shope, a budeš ho mať za čo len chceš. A vašou izbou bude znieť „ Och, áno ty divoký poručík, robíš mi to ako pán generál, až mám pred očami hviezdičky ako na výložkách kapitána“. Vek nerieš, zbaľ ho a časom sa uvidí či to stálo za to.
PS: Teodor Prstič mi tu nakúka cez plece a pýta sa, či ťa vzrušujú aj biele plášte.


Bonusová otázka - Marfuška.  Prednedávnom sa mi stala taká vec , že môj priateľ mi to nastriekal priamo do análneho otvoru. Preto sa chcem opýtať, či pri takomto zákroku nemôžem otehotnieť ?  A chcem sa opýtať, kde sa nachádza klitoris? Kamarátka mi povedala, že to má v ústach, a ja som ho tam nevidela ...
Dr. Zviera:  (Misia číslo jedna:  Tehotenský zákrok). Neviem ako si pračudesne poprepájaná, ale pri výrone semena do zadočku by si ostala tehotná iba v tom prípade, ak by si mala na hrubom čreve maternicu. Keďže to tak na milión percent  nebude, tak sa nemáš čoho báť. Ak by sa ti vystriekal do mušličky, tam by to už reálne bolo. Preto si netreba mýliť dierky, dojmy a pojmy.  (Misia číslo dva: Hľadá sa klitoris). Ak má tvoja kamarátka klitoris naozaj v ústach, tak to je skutočne unikátna a šťastná žena. Chcel by som ju vidieť ako vrní blahom pri jedení takého hot-dogu. Poď, ideme ho teraz nájsť. Kde máš dierku lásky už asi vieš, kadiaľ cikáš to vieš tiež, a keď pokračuješ rukou smerom k pupku, tak kúsok nad vyústením močovej trubice nahmatáš taký malý gombíček. Keď si ho budeš dlhšie a milo hladkať, tak ti bude veľmi príjemne a budeš mať úsmev na tvári. A to je on.

PS 1: Ale že som kamarát, tak ti v predstihu dokonca pomôžem aj s jedným vianočným darčekom. Tej unikátnej kamarátke kúp pod stromček peknú knižku o ženskom tele a sexualite, zíde sa jej ako soľ.  A tebe Marfuška  tiež, takže kúp rovno dve.    

PS 2: Pán Rohlík z otázky číslo 11, pozývam na dvojitého panáka. Toto je už aj na mňa  moc : )))


FCBK:  Žijeme len raz, tak sa pridaj medzi nás.  Od Poradne po Adama, všade je tu riadna sranda. ÓÓó óóó pome skáče celý web!

BONUS:  Pre hravé a vzdelávania chtivé typy to dnes vidím na hru. Kto sa dostane do posledného levelu, ten si môže poslať prihlášku do pitevne.

 

Pár odpovedí pribudlo, hromada otázok medzitým pribudla. Ak sme poradili a potešili, tak naša misia skončila úspešne. Ľúbte sa čo vám sily stačia, lebo v dnešnej dobe je to jedna z posledným dobrých vecí na svete.


Pekný /  deň / večer / noc / sex : )
Na cca mesiac sa s vami lúčia  Dr. Zviera a sestrička Kočička

Čítajte ďalej
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie