3.1.2013 16:00 | Sex

Veľký sexuálny horoskop 2013: Ako vám to pôjde v posteli?

Ej ty levica, pustím sa do teba ako býk, a už nebudeš panna.
Ej ty levica, pustím sa do teba ako býk, a už nebudeš panna.
Zdroj: aas
Zaujímajú vás vo vašom živote veci, ktoré sa týkajú sexu a vzťahov? Teraz - Baran, Býk, Blíženci, Rak, Lev a Panna.

Pocity a emócie sú dôležité faktory, ale aj sex je jedna z foriem ich vyjadrovania. Pozrite sa, čo vás v novom roku čaká a neminie. A čo vám hviezdy prinesú?


Baran
(21. 3. až 20. 4)
Podľa hviezd by ste sa mali čo najskôr zamilovať. Niekoľko mesiacov s vami budú lomcovať  emócie a budete chcieť byť čo najbližšie opačnému pohlaviu. Ale nedovoľte, aby vás emócie ovládali v každom prípade! Pokiaľ budete svoj život riešiť citovo, potom budete mať v tomto roku nádherný sexuálny život. Nájdete spriaznenú dušu a budete s touto osobou chcieť stráviť každú voľnú chvíľu. V milovaní ste vášniví, a viete ako vyjadriť svoju lásku vo všetkých možných smeroch. V prvej polovici roka vám pôjde všetko hravo, tak sa nemusíte o nič starať. V druhej polovici roka sa do vášho vzťahu dostaví horkosť, rovnako horký bude aj váš sexuálny život. Najvhodnejší mesiac pre váš sexuálny život je apríl, využite každý okamžik tohto mesiaca čo najviac.

 

Býk (21. 4. až 21. 5.)
Vaše znamenie bude v tomto roku veľmi šťastné. Naznačuje veľkú lásku a sexuálne zmeny. Dostanete veľa milostných návrhov a budete šarmantní po celý rok. Vyskúšate nové veci pri milovaní s partnerom, a budete mať veľa nápadov, ktoré vášho partnera zaručene dostanú!  Muži - býci, budú viac nadšení zo sexuálneho a milostného života, a budú si ho viac užívať ako ženy narodené v tomto znamení. Buďte opatrní v polovici roka. Tí, ktorí žiarlia na váš vzťah, sa vás pokúsia rozdeliť a môže to mať značný vplyv na váš sexuálny život. Vy si ale nenecháte do ničoho rozprávať a vychutnáte si každý dotyk. V novembri sa stane niečo  veľmi zásadné vo vašom vzťahu. Žeby svadba?

 

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)
Čo sa týka milostného života, tento rok pre vás nebude veľmi dobrý. Budete pochybovať o vašom partnerovi, a to bude mať veľký vplyv na váš sexuálny život. Muži v znamení blížencov budú viac žiarliví, a to môže spôsobiť veľké problémy. Rozchod sa bohužiaľ nedá predvídať, ale pokiaľ váš vzťah zachránite, uskutoční sa to v polovici mája. Sú tu tiež šance, že by sa váš sexuálny život mohol zlepšovať, ale musíte viac veriť partnerovi, ako fámam okolo vás. V októbri by ste už nemali mať žiadne pochybnosti, ukáže sa, že s partnerom prežívate stále tak krásnu lásku ako kedysi. Pamätajte si, že váš sexuálny život závisí na tom, čo sa deje vo vašom vzťahu.

 

Rak (22. 6. až 22. 7.)
Tento rok bude pre vás veľkým prekvapením. Chystáte sa preskúmať svoju lásku a poznať, či  je váš vzťah vážny. Ukážete aj to, ako ste vášniví v posteli. Je skvelý čas pre milovanie s vaším partnerom. Obe pohlavia v znamení raka budú pre ostatných veľmi príťažliví a bude o ne ako o partnerov veľký záujem. Vaša intenzívna láska bude poskytovať silu a váš partner či milenec vám bude slepo dôverovať. Budete viac sebeckejší, ale váš partner vám dopraje všetko, čo vám na očiach uvidí. Najlepšie mesiace pre vaše sexuálne zážitky budú máj a november. Tento rok budete veľmi emotívni, čaká vás jedno dôležité rozhodnutie. Čo viac si človek môže priať - skvelý sexuálny život a dokonalý milostný vzťah. Taký bude váš rok 2013 milí ráčikovia!

 

Lev (23. 7. až 22. 8.)
Váš sexuálny život je rozdelený do dvoch až troch rôznych fáz tohto roka. V niektorých mesiacoch budete veľmi vášniví, budete sa radi milovať so svojim partnerom, a v niektorých mesiacoch vám bude chýbať pocit romantiky. Všetko môže byť aj dôsledkom vašej práce. Pokiaľ budete zažívať príliš veľa stresu v zamestnaní, od toho sa odrazí aj vás sexuálny život. Na konci prvého štvrťroka budete do svojho milostného vzťahu investovať maximum, a začnete sa so svojim partnerom opäť milovať. Druhá časť roka bude trochu ťažká. Vášho partnera budete zanedbávať kvôli práci v kancelárii. Nepoškodí to síce váš vzťah, ale váš sexuálny život tým bude veľmi trpieť! Ale neprepadajte panike, vaša úprimnosť udrží váš vzťah nažive, a na konci roka sa zase budete milovať rovnako ako na jeho začiatku.


Panna
(23. 8. až 22. 9.)
V tomto roku budú vaše milostné vzťahy zažívať vážne komplikácie. Existuje šanca zrady od vášho partnera. Ale pokiaľ je partner verný, tak si váš vzťah zaslúži investíciu. Ženy v znamení panny budú rozdávať svoju lásku a budú verné. Ste skutoční milenci, venujte sa čo najviac vášmu partnerovi, ktorý vám to s veľkou láskou bude oplácať, a vytvoríte si tak nezabudnuteľné zážitky pre vás oboch. Vaše sexuálne túžby budú splnené k spokojnosti v poslednom štvrťroku.

Čítajte ďalej
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie