13.3.2015 12:00 | Úchylná poradňa

Úchylná poradňa: ... už je to raz tak, zas mu stojí vták

Ďalšie veselo poučné čítanie pre sexuálne zvedavých živočíchov je na svete. Kto číta, ten sa dozvie...  (čítanie od +18 rokov)

Po neplánovanej februárovej prestávke sme tu opäť v plnej sile. Odpovedali sme v štýle plného vedomia, cez záchvevy nevedomia až po chvíle čiastočného bezvedomia...


1. Aďa: Mám priateľa ktorý ma obriezku. A strašne by som ho chcela navnadiť rukou. Lenže vôbec netuším ako na to. Cítim sa strašne trápne, aj keď on to tak neberie. Už som fakt zúfalá, poraďte mi prosím!
Dr. Zviera: Pokiaľ vieš, ako máš potešiť penis bez obriezky, tak vieš potešiť aj ten po úprave na "cabrio". Princíp je rovnaký, hore - dole, nasliniť, hore - dole, a prípadne sa uhnúť bielemu prúdu neposedných bičíkovcov. Hlavne vopred nezúfaj, a prilož (minimálne) ruku k dielu. A ak k nej pridáš aj pusu a kmitajúci jazýček, bude skôr zúfalý on, že ťa v živote nestretol skôr.

2. Kamarát: Je nejaká šanca dostať sa z pomyselnej "friend" zóny?
Dr. Zviera: Šanca je vždy, ale skutočne minimálna. Tie mršky si chlapa totiž hneď zo začiatku zradia do jednej z kategórii - Ani omylom, Iba kamarát, Možný kamarát s výhodami, Sexi priet**ník, Otec mojich detí. Jeho cesta v rebríčku nadol je častá, postup však problematický, aj keď nie úplne vylúčený. Musíš presne trafiť na jej citlivú strunku (nie, nemyslím teraz na klitoris), aby prehodnotila tvoje pôsobenie po tvojom boku z polohy vertikálnej aj na polohu horizontálnu.

3. Biggie: Mám frajerku, ktorú ľúbim, ale nejako ma nevzrušuje. Keď si dáme prvé kolo, to je pohodka, ale to druhé sa neviem spraviť a „búcham“ aj dve hodiny. No nič z toho...
Dr. Zviera: Zavri oči, zatni zuby a mysli na nejakú kolegyňu, susedku, či pornoherečku zo včerajšieho večera, keď všetci zaspali. Ale plán B - nejako si ju pekne vyparáď ako to máš rád. V preklade - vysoké lodičky, sieťované pančuchy, rajcovné bodysuit...

4. Luber: Mám veľmi rád jedno dievča. Zo začiatku to vyzeralo veľmi nádejne, ale z jedného dňa na druhý bol všetkému koniec. Bolo to také, že tam boli dotyky, vždy sa mi hrala vo vlasoch, sadla si mi na kolienko a porozprávali sme sa. Od rána do večera sme si písali, a na druhý deň ako keby ma nepoznala. Čo sa mohlo stať? Teraz akokoľvek sa snažím, žiadny záujem. A mimochodom je pre ženu 15 cm dosť?
Dr. Zviera: Začne odzadu, tvojich 15 cm je pre väčšinou ľudských samičiek ajajáj. A pre ktorú nie, nech pouvažuje nad pigmentovanejším milencom z okolia rovníka. A teraz nenápadne prejdem od tvojho tvrdého záložného mozgu k mäkšiemu srdcu. Podľa mňa sa stalo asi toto ... bolo jej s tebou fajn, ale jednoducho si u nej premeškal čas, keď si ju už mal vziať útokom a nie iba kamarátsky hladkať. Došla jej trpezlivosť a možno začala vyvíjať aktivitu inde. Stáva sa, poučíš sa, život ide ďalej, príde nová láska..  
 

5. Effect: Mám o rok staršiu priateľku, ktorá chodí do práce na mesiac. A keď príde domov, tak jediná vec, ktorú chce - je sex. Niekedy je to aj 8x na deň (to som si ho necítil týždeň),  ale ona to stále chcela. Otázka znie. Čo mám robiť, aby som vydržal viac ako 8x denne?
Dr. Zviera: To máš riadnu divošku. Dlho som nepočul o stave, že by žena chcela osem krát za deň. Raz za čas je to možno príjemné, ale na druhý deň sa chlap hádam bojí ísť aj na wc. Aby si ju toľkokrát ukojil, tak ma napadajú tri veci:
- bez erekčnej pilulky a lá výživový doplnok to asi nepôjde
- zber si na pomoc stále tvrdých gumených kamarátov (napr. pripínacieho) zo sex shopu
- zober si na pomoc stále nadržaných živých kamarátov
(prípadne vytvor vhodnú kombináciu týchto troch bodov)

V dávnych časoch mojej vojenčiny som po dlhom čase dostal opušťák, a išlo sa s frajerkou do Piešťan na jej prenajatý byt. Pamätám sa, že za cca 30 hodín sme si to tiež osem krát užili, ale od piatej ejakulácie už išiel zo mňa asi púder. A priznávam, že to bol záhul na celé telo aj napriek mladému veku a dostatočným tekutým zásobám. Nuž chlapče, držím palce pri uspokojovaní tvojej nenásytnej polovičky, snáď ti jedno z mojich troch odporúčaní pomôže prežiť jej nazbieranú nadržanosť.       


6. Iveco: Mám 19 rokov, som panic a ešte som nemal frajerku. Je to zlé? Na škole je veľmi malý výber. A keď som niečo skúsil povedali, že nie som ich typ. Neviem čo mám robiť. Uvažoval som, že si zaplatím nejakú spoločníčku, ale bojím sa, že dostanem nejakú pohlavnú chorobu. Poradíte mi?
sestrička Kočička: Aby bolo jasné hneď na úvod – nie, nie je nič zlé na tom, že si v 19-tich panic. Do školy chodíš kvôli vzdelaniu a nie kvôli výberovému procesu na frajerku. A namiesto spoločníčky nech ti zatiaľ robí pravidelnú spoločnosť tvoja Pravačka alebo Ľavačka. Niet sa kam ponáhľať a som si istá, že nie si odkázaný na platený sex od „profesionálok“, ktoré si to celé aj tak len odtrpia. Myslím si, že sa pri tom nechceš pozerať na jej znudený a nezaujatý výraz... Netlač na pílu a v pravý čas stretneš slečnu, s ktorou zažiješ nielen svoje poprvé, ale aj mnoho ďalších príjemných (aj nesexuálnych) chvíľ. Čo sa týka tvojho strachu z pohlavných chorôb, v každom prípade je nutné, aby si pri prvom aj x-tom pohlavnom styku na svojho nedočkavého výskumníka používal ochranu! Bezpečnosť je prvoradá, najmä pri novej známosti!


7.
Charakter:  Posielal som sem otázku, ale nedostal odpoveď. Chápem, že sa nedá odpovedať na všetky, ale čo sa deje s otázkami na ktoré neodpovedáte?

Dr. Zviera: Máš pravdu, na každú sa odpovedať nedá. Nakoľko je:
- poslaná tak, že mi uniká jej pointa
- podobná otázka bola nedávno zodpovedaná
- veľa otázok ani otázkami nie je, iba opisujú stav vzťahu či sexu odosielateľa
(logicky teda kde niet otázky, niet ani odpovede)
- otázke bol venovaný jeden zo špeciálov ÚP (aj keď výnimka sa sem tam vyskytne)
- otázka bola tak zle gramaticky skomolená, že sa mi pri jej otvorení spustil antivirák
- nezmestila sa

Nezodpovedané otázky sú stále v mojej databáze a čakajú na svoj čas. Pri ich počte pár stoviek v zásobe sa niektoré na radu skutočne nedostanú. To by musela byť poradňa aspoň každé dva týždne a trochu obsiahlejšia. Nič ti však nebráni v tom ju poslať ešte raz.

8. Forever alone: Mám 20 rokov, študujem elektrotechniku kde nie sú žiadne dievčatá. Na strednú som chodil tiež na elektrotechnickú, kde tiež neboli skoro žiadne dievčatá. Preto sa chcem v mene nás elektrotechnikov opýtať, kde sa tieto mýtické tvory vyskytujú, a ako s nimi máme komunikovať, keď pravdepodobne hovoríme iným jazykom? (učiteľky nerátam, väčšina bola prítomná pri výstavbe pyramíd ;) )
Dr. Zviera: Tieto mýtické tvory sa vyskytujú úplne všade. Je ich totiž viac ako mužov. Bar, kino, posilka, príroda, párty ... všade sa dá nájsť niečo milo dvojnohé. Problém v komunikácii nastať môže, nakoľko si nemal (ani tvoji "kolegovia") možnosť s týmto druhom životnej formy často konzultovať hoci aj banálny školský problém (napr. kde mám pero, a prečo máš zrkadielko na topánke? / prečo tento priesvitný balónik chutí ako jahoda? /  dám ti opísať úlohu za .../

Na inšpiráciu hádam poteší moja (na mieru zložená) báseň:  

Si dokonalá ako plošný spoj,
až som pri tebe celý nesvoj,
keď preskočí medzi nami výboj,
vidím to na dobrý vývoj,
oviniem si ťa ako cievka,
zahrejem ťa, ty moja vodivá dievka
tak neklaď odpor, a pristúp bližšie,
moja dióda je z teba opäť vyššie.
 
Týmto vyzývam mladé slečny, aby si smelo rozšírili obzory aj s mladými elektrotechnikmi a ochotne im pomohli s ich odizolovanými káblami :).


9. Uhonený občan: Môže mať pravidelné naťahovanie káčera vplyv na zmenšovanie vtáčika, a taktiež, čo sa týka erekcie? Teda, čím častejšie naťahujem, tým nie je pevný? Ale len na 50%? Lebo mám taký dojem, že je postupne lenivý sa postaviť na 100%.
Dr. Zviera: Veď daj mu trochu dýchať vzduchu cez tú dierku, neškrť ho medzi prstami, papagája ružového. Keď ho nútiš sa vyvrackať každý deň, tak sa ani nestihne zregenerovať chudák jednooký. Dopraj mu cca 4-5 dní bez vozenia sa v dlani, a uvidíš, aký zrazu bude tvrdohlavý a priebojný.    


10. Piccaso: Mám priateľku (v podstate už snúbenicu), všetko by bolo fajn, ale nechce so mnou bývať kvôli naviazanosti na mamu. Pre info má 30 rokov. Je na ňu extrémne naviazaná, lebo im zomrel otec, keď bola malá. Ja som jej povedal, že nebudem bývať s jej mamou pokiaľ to jej zdravotný stav nebude vyžadovať, a nebude potrebovať našu opateru. Kúpil som byt cca 10min pešo od jej mamy, ale nula bodov. Nie je schopná ani jeden celý víkend u mňa prespať, a ja už som zúfalý a prestáva ma táto situácia baviť. Už si začínam myslieť, že ja som ten divný, keď chcem, aby sme žili ako normálny pár, kým to je možné. Chce už aj dieťa, ale to som zamietol, povedal som jej, že pokiaľ nebudeme mať spoločnú domácnosť, tak dieťa nebude. Chcem počuť nezaujatý názor, či je normálne, že 30 ročná žena nie je schopná sa odsťahovať od matky.

sestrička Kočička: Keď si zatvorím oči, vidím vašu rodinnú idylku – žiješ si bežný život, chodíš denne do práce, občas s kamošmi na pivo a doma ťa čaká tvoja manželka s vašimi deťmi a ... tvoja svokra. Ktorá vám samozrejme bude ochotne radiť vo všetkých veciach rodinno-vzťahovo-výchovných. V tomto prípade odporúčam len jedno – mal by si sa čím skôr zmieriť s tým, že sa oženíš nielen so svojou snúbenicou, ale aj s jej matkou... Nie je samozrejme nič zlé na tom, že majú taký pekný vzťah a rozumejú si. Obe by si však mali uvedomiť, že 30-ročná dcéra by sa už mala osamostatniť, inak je možné, že v tomto stave prežijú spoločne celý život. Môj osobný názor je, že to normálne nie je, ale poznám ženy, ktoré sú takto extrémne naviazané na mamy... Pre ich partnera to nie je žiadna výhra. Skús svojej partnerke na rovinu a bez emócií vecne vysvetliť, ako si predstavuješ vaše spolužitie a budúcnosť. Ak to nepochopí alebo nebude akceptovať, bude na tebe, ako sa k situácií postavíš. Tu nepomôžu výčitky, ultimáta, nútenie a iné obľúbené formy citového vydierania... Jasné sformulovanie svojich očakávaní je ten správny spôsob – a podľa možnosti, ešte pred svadbou :).


11.
Dudačka z hôr: Ahoj, s manželom sme spolu siedmy rok  (ja 26 r., on 33 r.) a chcela by som vedieť, či je normálne, že sa mu len pri pohľade na mňa v spodnom prádle neustále stavia penis, a má chuť na sex (nie že by mi to vadilo, som veľmi spokojná).  Je ľahko vzrušiteľný a nemám s ním "veľa práce". Ale háčik je v tom, že sa mu postaví aj pri iných ženách (aj keď má v krvi  2 promile). Mám obavy, že pri jednej z "pánskych jázd" mi bude neverný, keďže sa nevie ovládať!

Dr. Zviera: Milé deva z hôr, ktoré má doma draka Toporiča. Veď ty si šťastná žena, že mu stačí len pohľad na teba, a už sa mu erektilný živočích nervózne blázni v nohaviciach. Ver tomu, že ti teraz závidí veľa žien po toľkých rokoch vzťahu. Moja odpoveď na túto časť otázky ale znie, je to chvalabohu normálne :). Bodaj by mu to vydržalo do dôchodku.
Aj keď sa hovorí, že opitý chlap je hotová opica, predsa si len zaslúži trochu tvojej dôvery. Nemusí nutne svoj veselý stav využiť na neveru. Mať pri dvoch promile erekciu, no klobúk dole. Veď vtedy je problém aj s telesnou rovnováhou, a nie ešte mať v pohotovostnom stave žihadlo pichavé. S tou neverou to vidím tak, že ak by ťa naozaj chcel podviesť, tak to urobí, aj keby si mu ho rovno v ruke držala. Suma sumárum, šup do obchodu pre nové sexi prádielko, aby mal  utešený neopozeraný pohľad na tvoje telo.   


Bonusová odpoveď -  Hubertus: Chválim vašu prácu na úvod. Otázka znie „Prečo voda zahasí oheň?“ Nejako mi to nie je jasne, veď logicky voda tiež obsahuje vzduch, ktorý podporuje horenie, tak prečo?  Ďakujem za odpoveď a ostávam s pozdravom, prajem veľa trpezlivosti do ďalšieho života :D
Dr. Zviera: Konečne sa môžem zahrať na múdreho :)

Dotazniky

Zjednodušená verzia: Veci sa majú tak, že pri silných požiaroch sa voda skutočne rozloží na vodík a kyslík, a tak vlastne podporuje horenie. Hasiči o tom vedia svoje, prečo je liať vodu do silného ohňa zbytočné, navyše situáciou iba zhoršuje. Ale voda hlavne ochladzuje horiace predmety na takú teplotu, že prestanú produkovať horľavé plyny.     

Zložitejšia verzia: Dôvody, prečo voda hasí oheň:

1) Voda ani vodná pára nehoria. Samotný vodík horí, pričom sa zlučuje s kyslíkom za vzniku vody, ktorá má nižšiu energiu ako reaktanty, preto reakcia neprebieha obrátene. Keď dodáme dosť energie, aby reakcia prebiehala aj obrátene, dostaneme z vody výbušnú zmes vodíka a kyslíka. Preto sa požiare s extrémne vysokou teplotou a tlakom vody hasiť nedajú.

2) Najdôležitejší dôvod je termodynamický: Kvapalná voda normálneho tlaku je chladnejšia ako oheň, má veľkú tepelnú kapacitu a veľké skupenské teplo varu. Napr. Papier nasiaknutý  vodou sa  nedá zapáliť. Keď k nemu priložíme oheň, musí sa najskôr všetka voda vypariť, potom suchý papier začne horieť. Nemôže horieť skôr, pretože sa neohreje na zápalnú teplotu. Voda v ňom sa zákonite neohreje na vyššiu teplotu ako 100 stupňov, dokiaľ sa jej nedodá teplo pre zahriatie a navyše veľké skupenské teplo varu. Medzi papierom a vodou prebieha tepelná výmena, takže voda papier chladí, keby sa chcel zahriať na viac ako 100 stupňov. Teda voda hasí tým, že horiacej látke odoberá teplo, čím ju ochladzuje pod teplotu horenia. Keď sa všetka voda odparí, hasiaci efekt je preč, parou sa hasiť nedá.

3) Voda hasenú látku zmáča. Tým jej fyzicky zabraňuje v styku s voľným vzdušným kyslíkom, ktorý je jednou z podmienok horenia.

... nemať gúúúgla, tak som domachroval. Ale oceňujem, že sa objavila aj zaujímavá nesexuálna otázka, ktorá mi potrápila aj iné časti hemisfér.


FCBK: Na sociálnej sieti naša rubrika svieti. Nehanbi sa pripojiť  TU , alebo aj  TU!

VIDEOBONUS:  Ťažký údel pacienta :)


Achtung! Attention! Vnimanje! Dopĺňam úplne že najdôležitejší oznam o nasledujúcom vydaní veselých odpovedí. Najbližšia Úchylná poradňa bude atypicky v STREDU 1. apríla 2015 o 16:00. K tomu nám dopomáhaj libido a svieži encephalon. 

A teraz už premýšľajte, ako dnes na tele a duši potešíte svoju polovičku.
Krásny deň / večer / noc / ráno...

Dr. Zviera a sestrička Kočička


Čítajte ďalej
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie