1.10.2015 17:30 | Adam Fitness

Krásna fitnesska Timea na najsexi záberoch roka!

ADAM FITNESS Timea Trajteľová
Jej postava a tvár sú neprehliadnuteľné. Za ňou sa otáčajú muži aj ženy. Aj keď má iba dvadsať rokov, tak na svojom konte má už cenné trofeje.

Timea Trajteľová

Vek: 20 rokov

Miery: 83 - 63 - 86 cm

Váha: 50,5 kg

Výška: 166 cm

 

ADAM FITNESS Timea Trajteľová

Prečo a kedy nastal ten hlavný impulz, že si si povedala „Idem cvičiť, idem na sebe makať?“: Športu sa venujem od malička. Ako dieťa som sa robila gymnastiku, neskôr som sa venovala atletike a ako 16-ročná som začala navštevovať fitness centrum. V apríli 2013 dostal môj najlepší priateľ a zároveň manažér Miško Pálenkáš posunúť moje cvičenie a začať sa pripravovať na súťaž. Tým sa začal kolotoč tréningov, zdravého stravovania a celá príprava na súťaže, ktorú si obaja spolu do dnešného dňa naozaj užívame a robíme s radosťou

Ako vyzerá tvoj týždenný tréningový plán? Cvičím systémom 3+1, teda tri dni po sebe trénujem, štvrtý mám voľno a takto idem stále dookola. Kardio robím ako druhú fázu tréningu cca 40min denne.

1.deň - nohy + lýtka + biceps + brucho
2.deň - chrbát + triceps + zadok + brucho
3.deň - prsia + ramená + zadok + brucho

Je nejaký cvik, ktorý nemáš rada, ale napriek tomu ho musíš / mala by si ho robiť? Nemôžem povedať, že je nejaký cvik ktorý robím len preto, že ho musím. Môj tréning mi naozaj vyhovuje a baví ma.  

VIDEO: Verte tomu, že chlapi v dielni veľa pri našom foteni neurobili :)

S fitness ide ruka v ruke aj úprava stravy. Máš v tomto smere nejaký hriech, ktorého sa nevieš vzdať? Hriechov by bolo veľa. Milujem dobré jedlo, je jedno aké. Doprajem si ho však len mimo sezónu, po súťaži alebo vo voľné dni. Napr. domáca slovenská kuchyňa, pizza so syrom + šunkou + prosciuttom, palacinky s nutellou, ovocím, jahodovým dipom a šľahačkou, čokoládu s orieškami... :) 

Určite sa nielen pri cvičení okolo teba pohybuje veľa chlapov. Prezraď taký ten svoj mužský ideál... Mužský ideál nemám, u mňa sú dôležité hlavne hodnoty a tiež sympatie. 

Za ten čas čo aktívne cvičíš a chodievaš na súťaže, určite už máš doma na poličke nejakú trofej. Ktorú doteraz považuješ za najhodnotnejšiu? Moja najcennejšia trofej je určite tá posledná z Majstrovstiev Európy. Už len možnosť štartovať na tejto súťaži za ktorú vďačím našej federácii SAKFST pre mňa znamenala veľmi veľa. Víťazstvo ma skutočne potešilo a ešte viac motivovalo na sebe ďalej pracovať v príprave na jesenné súťaže, ktoré ma najbližšie čakajú.

Každý športovec má svoju vysnívanú métu. Tá tvoja je? Neustále na sebe pracovať a napredovať.. 

Čo by si odkázala ľuďom, ktorí necvičia? Mne sa stalo cvičenie životným štýlom. Vďaka cvičeniu sa cítim zdravá, a je to výborný spôsob trávenia voľného času.

ADAM FITNESS Timea Trajteľová

 

Za sprístupnenie priestorov na fotenie ďakujeme autodielni

cl cars

Čítajte ďalej