13.1.2016 06:00 | Šport

Sex v posilňovni? Úplne bežná vec

Ten mladý by veru stál za hriech...
Ten mladý by veru stál za hriech...
Zdroj: getty images
V strede januára praskajú posilňovne vo švíkoch. Ľudia sa snažia plniť svoje novoročné predsavzatia s odhodlaním schudnúť a zdravšie žiť.

A tak teraz najnovšie rady závislákov na fitness centrách dopĺňajú noví menej pohybovo aktívni ľudia. Lenže práve s ich prílivom pribudol aj genetický materiál na erotické radovánky. Hoci sú posilňovne primárne určené k úplne inému druhu pohybu, sex v nich nie je výnimkou. Podľa prieskumu britského reťazca Ann Summers, ktorý prevádzkuje sex shopy v Spojenom kráľovstve, mal sex v posilňovni niekedy každý jej štvrtý pravidelný návštevník. Z prieskumu medzi 2000 dospelými vyplýva, že viac ako polovica ľudí v posilňovni čaká na toho pravého či pravú, alebo minimálne na niekoho, s kým si užije sex. Je to jednoducho jedno z najčastejších miest k baleniu v súčasnosti. Sex v posilňovni či fitness centre si užilo rovnaké množstvo žien a mužov. A desať percent cvičiacich má medzi pomôckami a oblečením na šport aj kondómy. Bohužiaľ z modernej spoločnosti sa stáva banda zbabelcov, ktorí sa skrývajú za horu svalov, ale málokto má „gule“ osloviť zaujímavý náprotivok osobne. Väčšina mladých (nielen) v týchto centrách sa skôr spolieha na zoznamovacie aplikácie v telefóne.


Reakcia našej redakcie: Pri prekladaní tohto článku sme zistili, že asi chodíme do toho najnudnejšieho fitka v meste. # tamsalencvici # nabersvaly # kdesutiesexibaby # potimesalenpodkovom # omfg #

Užili ste si vo svojom fitku sex? Pochváľte sa nám cez náš facebook, nech môžeme aspoň ticho závidieť :)

VIDEOBONUS: Ako si zasexovať pomocou fitlopty?

Čítajte ďalej
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie