10.2.2016 06:00 | Macho

Inšpirujte sa! 7 darčekov, po ktorých túži chlap na Valentína

Najviac sa nám pozdáva nahá baba v posteli.
Najviac sa nám pozdáva nahá baba v posteli.
Zdroj: Shutterstock
Aj keď je Valentín skôr komerčný sviatok, milý darček vždy poteší. 

Nepraktické darčeky, na ktoré iba sadá prach, zabudnite. Muži túžia po zážitku alebo niečom praktickom. Bussinesinsider spravil prieskum medzi chlapmi, aby zistili, po čom skutočne na Valentína túžia.

1. Hodinky
Pekné a praktické hodinky si človek nekúpi len tak sám, pretože cena je príliš vysoká. Ak hľadáte niečo výnimočné, každého moderného muža potešia inteligentné hodinky, ktoré sa dajú zosynchronizovať s mobilom. 

2. Výlet
Chlapi túžia po dobrodružstve a každý z nich ocení, ak ho ich polovička vezme na miesto, kam sa vždy túžili pozrieť. Aj keď to nebude výlet na slnečnú pláž, niekedy stačí aj výlet do vedľajšieho mesta či do prírody.

3. Večera v jeho obľúbenej reštaurácii
Ak muž miluje steaky, neberte ho do talianskej reštaurácie. Radšej ako míňať desiatky eur na hlúposti si dobrajte romantickú a luxusnejšiu večeru ako obyčajne.

4. Lístky na obľúbenú kapelu alebo akciu
Či už je to kapela, film či divadelné predstavenie, mužov poteší takýto darček v podobe lístkov. Treba občas vypnúť hlavu a zabaviť sa.

5. Kvalitné slúchadlá a mix jeho obľúbenej hudby
Ak ešte stále používa slúchadlá, ktoré boli moderné pred piatimi rokmi, je čas na zmenu. Pokiaľ k tomu napálite CD s jeho obľúbenou hudbou, bude to mať romantický nádych.

6. Kniha
Pokiaľ je vášnivým čitateľom, nepochybne ho takýto darček poteší. Hlavne chce mať čas a pokoj svätý, aby si ju mohol prečítať.

7. Večer strávený pod perinou
Viacerí muži uviedli, že jediné, čo chcú na Valentína, je byť s tým druhým a ležať napríklad pod dekou. Samozrejme, že k tomu patrí aj dobrý sex. S týmto darčekom najviac ušetria dámy.

Čítajte ďalej
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie