24.2.2016 17:25 | Zaujímavosti

Nespoznali by ste ju: Svoje nahé telo mení na superhrdinky!

Krásna umelkyňa mení svoju podobu.
Krásna umelkyňa mení svoju podobu.
Zdroj: instagram.com/kaypikefashion
Krásna umelkyňa dokáže so svojím nahým telom divy. Len ťažko by ste ju spoznali. 

Ak ste sa niekedy skúšali preobliecť za niekoho iného, viete ako dlho trvá vytvoriť vierohodný kostým. Čo ak by ste ho ale namaľovali? Umelkyňa Kay Pike maľuje priamo na svoje telo  kostýmy superhrdiniek.

Niektoré trvajú až 10 hodín, kým ich vytvorí, informuje boredpanda.com. Kay sa začala učiť takzvaný bodypainting v roku 2015. Odvtedy sa do tejto techniky zamilovala a svoje diela zverejňuje na Instagrame.

Ak sa pozriete na jej pomaľované nahé telo, len ťažko by ste uverili, že ide o rozkošnú blondínku. Talent rozhodne má a závidieť jej môžu aj skalní fanúšikovia, ktorí sa pravidelne zúčastňujú na cosplay. 

Pozrite si krátke videá umelkyne: 

I Painted a Lady Deadpool on http://www.twitch.tv/kaypikefashion yesterday! Very excited to see the new movie. This video has our favourite 4rth wall humour #deadpool is famous for. Ever since @lustredust https://www.facebook.com/LMMakeupArtist painted me as Lady Deadpool for @edmontonexpoofficial I've been itching to get back into character! I'm really very happy with this one! I used three lighting sources, one ambient white, one spotlight blue and and one pin-light yellow. I was doing a #speedrun paint so I could see how fast I can go after two months of practice, it only took 5 hours! I'm cereal! I had help in my #twitchtv stream, the chat was dictated to me so I could socialize with everyone without having to read and it took this level of paint (normally I would stream for 14 hours) down to a reasonable level! I had time to make balloon things for people and just play and hangout and feel good before a photo-shoot. My moderators were really helping too <3 <3 <3 I HAVE PROOF I can paint end entertain in a reasonable amount of time! SO EVERYONE tell your favourite convention! #ladydeadpool #deadpoolmovie @vancityreynolds @robliefeld #robliefeld #fabiannicieza #rhettreese #paulwernick @briannahilde @edskrein @teenagemillionaire #morenabaccarin @ginajcarano @stefankapicic @deadpoolmovie @deadpool_4real @deadpoolfacts @deadpool.marvel @calgaryexpo @cineplexmovies @kryolanofficial @mehronmakeup @mehroncanada @sephora @bennyemakeup @geekfantasymagazine @comicsandcoffee @comicbookresources @geekculture @badasscosplay @epiccomicpics @marvel @marvel_pics #makeup #bodypaint #yyc #calgary #mua #makeupartist #comic #comicbooks #illusion #costume #cosplay #cospaint #bodyart @twitch #twitchcreative #twitch #marvel #fanart #marveluniverse

A video posted by 🎨 Kay Pike 🎨 (@kaypikefashion) onFeb 10, 2016 at 4:29pm PST

Čítajte ďalej
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie