2.3.2016 14:00 | Šport

„Napumpované“ tenisky Reebok ZPUMP s novým ZPUMP FUSION 2.0

Reebok ZPump Fusion 2.0
Reebok ZPump Fusion 2.0
Zdroj: reebok. com
Reebok predstavuje model Zpump Fusion 2.0 s ľahkou, elegantnou bezšvovou konštrukciou PowerFrame, ktorá sadne každému.

Táto štýlová bežecká obuv vyniká unikátnou technológiou Pump, ktorá je pevná, a zároveň prispôsobivá. Inovácia využíva vzduchom naplnenú bublinu, ktorá sa úžasne prispôsobí unikátnemu tvaru každého chodidla. Na rozdiel od tradičnej bežeckej obuvi, ktorú obvykle tvorí až 40 samostatných dielov, je model Reebok ZPUMP Fusion 2.0 postavený z troch kľúčových častí, čím sa eliminovali všetky komponenty, ktoré by bránili nohe v pohybe. Medzi tieto kľúčové prvky patria:

1. Technológia Pump – Revolučná vzduchová bublina je ľahká a prispôsobiteľná. Napumpuje sa a pevne priľne k akémukoľvek typu a tvaru chodidla.

2. Konštrukcia PowerFrame – Nový PowerFrame, unikátny pre model ZPUMP Fusion 2.0 zaručuje, že vzduchom naplnená komora pevne prilieha k nohe a uzamkne ju na mieste bez ohľadu na tvar chodidla.

3. Uhlíková pena – Medzipodrážka z uhlíkovej peny je mäkká a skvele pruží.

Po stlačení aktivátora Pump na päte modelu ZPUMP Fusion 2.0 sa vzduch dostane cez kanáliky do vzduchovej komory, tá sa naplní okolo zvršku a päty tak, že priľne ku každému tvaru chodidla. Niektorým ľuďom postačia tri napumpovania, iní môžu potrebovať až desať stlačení. Vzduch sa vypúšťa jednoduchým použitím uvoľňovacieho kanálika.

“Väčšina modelov obuvi je vyrobených podľa štandardného tvaru nohy – štandardný tvar nohy však neexistuje. Vďaka technológii Pump získavate obuv, ktorá sa dokonale prispôsobí vášmu chodidlu, a je ideálna pre beh v rôznych podmienkach. My v spoločnosti Reebok sa neustále snažíme vyvíjať bežeckú obuv tak, aby sme zlepšili zážitok zákazníka. ZPUMP je skvelým modelom pre rôzne typy bežcov a hodí sa do rozličných terénov,” vysvetľuje Scott Daley, generálny manažér kategórie beh pre značku Reebok.

Model ZPUMP Fusion 2.0 je dostupný v predajni Stripes OC Polus) a predajne A3 SPORT Avion Bratislava, Eurovea Bratislava, Bory Bratislava, Dubeň Žilina, City Arena Trnava, Optima Košice od 25.februára 2016 a na www.reebok.com.

Čítajte ďalej
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie