16.3.2016 14:00 | Zaujímavosti

Horúce blahoželanie k narodeninám: Odkazy na prsiach sú hitom!

Sexi odkazy na prsiach.
Skutočne bizarnú službu ponúkajú v Rusku. Pánske publikom je z toho nadšené a baby na tom pekne zarábajú. 

Takzvaný Tittygram umožňuje zverejniť správu, ktorá má maximálne 36 znakov na prsiach žien. Napríklad odkazy typu: „Všetko najlepšie k narodeninám.“ Taktiež si na prsia dávajú svoje slogany alebo logá rôzne firmy. Netradičná služba sa zrodila v ruskom meste Ulianovsk.

Štandardný balíček stojí 30 dolárov a vybrať si môžete konkrétnu modelku. V ponuke sú ale aj vypracovaní chlapi, ktorí taktiež môžu mať nápis na hrudi. Nikdy ale neuvidíte tváre modeliek či modelov.

Sexi odkazy na prsiach.

Až 63 percent objednávok na Tittygrame pochádzajú mimo Ruska. „Tajomstvo úspešných projektov je jednoduché – nápad musí byť zábavný. Rozhodli sme sa sústrediť na to, čo sa ľuďom najviac páči,“ povedal spoluzakladateľ služby Vladimir Gritsenko, informuje dailymail.co.uk.

Sexi odkazy na prsiach.

Spoločnosť zamestnáva 10 rôznych modeliek, pričom ďalších 60 pracuje na voľnej nohe. „Na začiatku som osobne hľadal mladé ženy, ktoré by súhlasili s účasťou v našom projekte na ruských sociálnych sieťach. Teraz ženy samy napíšu, že nám pošlú svoje fotografie za finančnú odmenu,“ dodal spoluzakladateľ. 

VIDEO: Pozrite si, ako služba funguje. 

Sexi odkazy na prsiach.

Viac sexi odkazov nájdete v našej galérii >>>>

Čítajte ďalej