21.3.2016 10:10 | Macho

104 ročný Brit chce svet prekvapiť aj druhýkrát: Čo si vymyslel?

Pán Jack, si vie život užiť lepšie ako oveľa mladší muži.
Pán Jack, si vie život užiť lepšie ako oveľa mladší muži.
Zdroj: Famous
Jack Reynolds z anglického Chesterfieldu má 104 rokov. Skvele si rozumie s iPadom, ktorý dostal od svojich pravnúčat, a tak je aj na Facebooku varený pečený.

Niet sa preto čomu čudovať, že tento moderný senior zamieri do tetovacieho salónu. A bude najstaršou osobou sveta, ktorá si nechá na pokožke zvečniť obrázok. Keď sa pred dvoma rokmi celý svet polieval vedrom vody s hromadou ľadu, bol Jack oficiálne najstarším mužom, ktorý niečo podobné dokázal. A kam si nechá tetovanie urobiť? „Na zadok. Radšej  by som ho videl na ramene, ale mám ich kostnaté. Dostal som činky, aby som posilňoval a mal ich väčšie, ale uvidíme,“ vtipkoval Reynolds v rozhovore pre denník The Telegraph.

„Otec chcel urobiť niečo, čím by získal peniaze pre charitu, a mňa napadlo, že by mohol mať tetovanie, on súhlasil. Všetci si myslíme, že je to skvelý nápad. Myslím, že tetovanie by malo byť jeho dátumom narodenia alebo prezývkou, Jacko, a mal by ho mať na chrbte. Môj otec je úžasný človek a všetci ho milujú,“ zdôverila sa Reynoldsova dcéra Jayne, podľa ktorej uzná rekord aj komisia pre Guinnessove svetové rekordy.

A recept na dlhovekosť? Podľa Reynoldsa je to kvalitná whisky. Dáva si panáka každé ráno a každý večer. „Tvrdo pracujte, stále sa usmievajte, doprajte si veľa čerstvého vzduchu a nakoniec si doprajte whisky Grouse k čaju každé ráno a každý večer,“ tvrdí Jack.

Čítajte ďalej
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie