23.3.2016 17:30 | Šport

Pred 50-tkou začal na sebe makať: Neuveríte, ako vyzerá dnes

Doug sa rozhodol pre zmenu.
Doug sa rozhodol pre zmenu.
Zdroj: twitter.com/Doug Sinclair
Doug Sinclair z Anglicka si povedal, že takto to ďalej nejde. Začal na sebe poctivo pracovať a výsledky sa dostavili. 

Neuveriteľnou premenou prešiel 50-ročný otec dvoch detí, ktorý pracuje v banke. Nezdravo sa stravoval, rád si doprial čokoládu, ale aj pivo či víno. Potom, ako išiel na dovolenku minulý rok so svojou rodinou, sa Doug rozhodol, že to chce zmenu.

Nebol spokojný s tým, ako vyzerá a tak sa rozhodol pred svojimi 50 narodeninami začať cvičiť a zdravo sa stravovať. „Vo chvíli, keď som si uvedomil, že chcem zmeniť svoj životný štýl, bol som na dovolenke s rodinou. Uvedomil som si, že vyzerám ako obyčajný tatko v stredných rokoch a to som si prisahal, že sa nikdy nestane,“ povedal Doug, informuje mirror.co.uk.

Takto vyzeral Doug pred zmenou.

Doug bol vždy chudý prirodzene. „Jedol som, čo som chcel a nikdy som nepribral. Keď som prestal hrať futbal v tridsiatke, stal sa zo mňa občasný návštevník posilňovne. Len som sa udržiaval, no nemal som konkrétny cieľ. Fotografia z dovolenky bola ale akýmsi prebudením,“ uviedol.

Teraz má už 50 rokov a jeho transformácia je neuveriteľná. Podľa Douga vek nie je prekážkou. „Som v najlepšej forme vo svojom živote,“ dodal. Najskôr sa naučil ako správne civičiť a taktiež, čo má jesť. Základom je podľa neho naučiť sa to a potom budú výsledky viditeľné. Cvičiť začal pravidelne v posilňovni, no aj jedálniček si upravil, aby mu narástli svaly. 

Takto vyzerá po zmene.

O 5 hodine ráno si dá rozcvičku, vypije 500 ml vody a dá si kávu s kokosovým olejom. O 7 hodine raňajkuje ovsenú kašu s bielkovinami, čučoriedkami a banánom. O 10 hodine doobeda má desiatu z dvoch varených vajíčok s rajčinou, fazuľkou a toastom. Na obed si dáva tuniaka alebo kuracie mäso s bulgurom. A na večeru opečené kuracie mäso, lososa, steaky a ryžu alebo zemiaky.

Pokiaľ ho prepadne hlad, dá si mandle alebo proteinové nápoje. Na pitie si najčastejšie dáva zelený čaj alebo vodu, počas týždňa žiaden alkohol a cez víkend si dopraje dve alebo tri pivá či polovicu fľaše vína.  

Čítajte ďalej
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie