16.2.2017 14:20 | Zaujímavosti

Trojitý nárez pre správnych chlapov na dlhé zimné noci - 9

Na koho z nich sa tešíte najviac?
Na koho z nich sa tešíte najviac?
Zdroj: acs
Niečo z našej ponuky už nedočkavo klope na dvere, na iné sa ešte musíme pár dní vyspať. Ale ani v jednom prípade nehrozí nuda.

FILM: John Wick 2
Na tento film sa doslova tešíme ako na prvé milovanie. V roku 2014 si elitný zabijak John Wick myslel, že sa už môže odobrať do zaslúženého dôchodku. Tento plán mu tentokrát prekazí bývalý parťák, ktorý sa snaží ovládnuť tajnú organizáciu nájomných vrahov. Výlet do Ríma nebude turistickou poznávačkou, ale drsným stretov s ními najlepšími zabijakmi na svete. Do našich kín si cestu Keanu Reeves prestrieľa už 23.2.2017.


HUDBA: Depeche Mode - Where's the Revolution
Depešáci nezaspali, ani to našťastie ešte nezabalili. Nový videoklip z pripravovaného albumu Spirit (vydanie 17.3.2017) je toho dôkazom. Ten prichádza skoro na štyri roky presne po ostatnom Delta Machine, a prvé kritiky sú pre zostavu Gahan, Gore a Fletcher viac ako priaznivé. Ak sa bude celý album držať v rovine tejto skladby, tak to vyzerá byť prudko počúvateľný album.

HRA: Injustice 2
Pokračovania sa väčšinou celkom nevydaria, ale možno bude nasledovník po Injustice: Gods Among Us výnimkou. Hráč si môže užiť v digitálnej koži DC hrdinov proti super grázlom. Osviežením bude môžnosť prevzatia kontroly nad vzhľadom svojich postáv, spôsobom boja a ďalšieho vývoja.

Čítajte ďalej
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie