2.12.2010 09:28 | Sex

Je podľa vás bozk s inou ženou neverou?

Najnovší prieskum portálu MyCelebrityFashion.co.uk ukázal, že väčšinu mužov vôbec neteší pohľad na bozkávajúce sa ženy, špeciálne, keď je jednou z nich vlastná partnerka. Na prieskume sa zúčastnilo 1547 mužov vo veku nad 18 rokov.

Na otázku: „Považovali by ste za neveru, ak by sa vaša partnerka bozkávala s mužom pre zábavu?“ Osemdesiatdva percent mužov odpovedalo jednoznačne: áno.

Na otázku: „Považovali by ste za neveru alebo podvedenie, ak by sa vaša partnerka bozkávala s dievčaťom pre zábavu?“ Šesťdesiat jedna percent mužov odpovedalo: áno.

Celkovo sa 22 percent vyjadrilo, že „nie“ a 17 percent uviedlo, že záleží na okolnostiach.Zaujímavé je, že až 32 percent mužov sa vyjadrilo, že v prípade, že by videlo partnerku bozkávať sa s inou ženou, by sa s ňou rozišlo.Prečo? Vraj by jej už nedokázali veriť.

Dvanásť percent vysvetlilo, že by sa tým ich vzťah rozbil a vyvolal by zmätok nad partnerkinou sexuálnou orientáciou. Štyridsať percent by bolo v podobnom prípade zaručene naštvaných. Ako by ste zareagovali vy, keby ste videli svoju drahú bozkávať sa s inou?

Čítajte ďalej
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie