15.12.2010 09:00 | Sex

Chceš po nej anál? Pozor, aby si ju nenatrhol!

Nebudeme si klamať – ruku na srdce chlapi – kto aspoň raz nechcel vyskúšať s partnerkou anál? Áno áno, análny sex je akoby posvätnou modlou. Teda aspoň pre nás. Ženy sa už len pri jeho vyslovení div že nezačnú prežehnávať... Nie je dôvod – anál môže byť pre ne ešte väčší zážitok ako pre nás – chce to len dať si pozor na pár drobností...

Asi najdôležitejším a základným bodom, čo sa análneho sexu týka, je absolútna dôvera medzi partnermi a schopnosť ovládať sa aj pri maximálnom vytržení.

Ak nie si totálne prasa a vieš, že tvoja partnerka sa v bolesti zrovna nevyžíva, musíš si dávať obzvlášť pri prvom styku poriadneho majzla.

Tvoja kočka by mala byť totálne uvoľnená, ty triezvy – podobne, ako pri šoférovaní pod vplyvom alkoholu, si už aj pri anále nejeden veľký borec pekne “rozmlátil káru” a namlátil hubu. Ak teda nechceš spôsobiť nehodu, drink si radšej odpusti.

Pri prvom styku sa bude určite cítiť neisto, preto nešetri jemnosťou. Ideálne je začať rimmingom, neskôr jej anál pretrénuj prstami. Tu už nezabudni na dostatočné množstvo lubrigačného gélu – zadok nie je pošva – sám sa nezvlhčí ani pri maximálnom vzrušení:)

Daj si načas a jemne si ju rozťahuj, zapoj viac prstov a až keď vidíš, že aj pri viacerých prstoch je dokonale uvoľnená, môžeš do nej zaparkovať ty.

Aj teraz však stále pomalým tempom, stále si dávaj načas a stále nezabúdaj na lubrikant – čo môže byť predsa horšie, ako zavariť si mašinu...

Aj v prípade análu platí, že nemusíš mať medzi nohami pol metra, keď mu vieš správne polahodiť.

V jeho okolí sa totiž nachádza množstvo nervových zakončení, navyše je od pošvy oddelený len tenkou prepážkou, čiže ak nájdeš tú správnu polohu a techniku, môžeš partnerke dopriať slasť dva v jednom a ver tomu, že budeš pre ňu doslova a do písmena kingom. A nabudúce si túto sexuálnu nadstavbu bude pýtať sama.

Po tomto styku nezabudni na to, že aj keď ste akokoľvek s partnerkou čistotní, do vagíny sa bez poriadneho umytia chodiť po anále nepatrí.

Tá je totiž na rôzne infekcie a baktérie prehnane háklivá a ty predsa nechceš, aby tvoja ctená polovička bola na mesiac vyšachovaná z hry a behala po gynde...

Ak sa ti teda podarí kočku odblokovať v mysli a nahovoríš ju na túto celkom príjemnú sexuálnu aktivitu, nezabúdaj na jemnosť a zvlhčovanie. Azda nikomu netreba vysvetľovať, že natrhnutá prdel nie je nič príjemné...

Čítajte ďalej
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie