10.4.2012 07:30 | Sex

Máš problém zbaliť sexy babu? Tak si ju prenajmi!

Si vytretý z matematiky, nejde ti chémia? Jediné v čom vyhrávaš na plnej čiare medzi svojimi kamošmi je onania? Tvoj najlepší priateľ v núdzi internet ťa opäť raz presvedčí, že s ním nezostaneš sám! Dnes ti Badman.sk prináša článok o tom, ako si za lacný peniaz môžeš najať sexy buchtuľku, ktorá pre teba urobí, čo si praješ!

Nový web girlfriendhire.com ponúka možnosť "prenajatia" si kočky za 5 USD (3,90 eur), ktorá ti pomôže s domácimi úlohami, pošle "pikantný príbeh" o prehýrenej noci, stane sa tvojou priateľkou na sociálnej sieti či dokonca prinúti tvoju priateľku, aby žiarlila. Ako je to vlastne možné? Jednoducho, zaplať a užívaj si popularitu, ktorá ti doteraz chýbala!

Stačí ak sa na webe zadarmo zaregistruješ, pošleš svojej favoritke nejaké prašule a nová story na nete sa môže začať! Je na vás, akým spôsobom budete váš vzťah budovať a čo budeš za poplatok od nej požadovať.

Môžeš si zvoliť, či ti na sociálnej sieti spôsobí žiarlivostnú scénu, prezradí nejaké to ženské tajomstvo, pošle pohľadnicu alebo ťa povzbudí, aby sa prihlásil na majstrovstvá sveta v onanii.

Web sa začína plniť mnohými babenkami, ktoré majú na svojom profile uvedené, aké "službičky" poskytujú. Niektoré to veľmi nepreháňajú a sú skôr rezervované, iné ponúkajú služby, ktoré ukončujú tromi bodkami, úúú... Tie vynaliezavejšie si už stihli vytvoriť aj videoprofily na Youtube a svojimi laškovnými hlasmi "lámu" potenciálnych platičov.

Pôvodne mal byť web určený len mladšej generácii, respektíve študentom stredných a vysokých škôl. Zdá sa však, že aj stredná generácia chlapíkov si tento web zaľúbila.  

Samotný tvorca webu Cody Krecicki je príjemne prekvapený záujmom a teší ho narastajúci záujem. Na webe sa zaručuje, že priestor na tomto portáli má zostať bezpečný a je určený najmä pre zábavu. 22-ročný Cody dokonca na webe regrútuje ďalšie kočky, ktoré sú ochotné stať sa súčasťou tímu!

Ako si pochvaľujú web jeho užívatelia? "Sexy portál, žiadne nechutné výplody, práve naopak. Perfektne som si pokecal s jednou kočkou, pridala si ma na sociálnej sieti a pár krát som si od nej našiel pikantnú správu. Priatelia sa ma pýtajú, kto je tá nová tvár a ja sa len usmievam. Dokonca sa mi ozvala expriateľka a chce si dať so mnou budúcu sobotu drink. Takto si to predstavujem," vyznáva sa Keith.

"Tak presne toto som potreboval! Zatiaľ som si to užíval len s jednou kočkou a potreboval som si overiť nejaké info. Pred kamoškami mám povesť ´mača´, takže ony neprichádzali od úvahy. Moja prenajatá babenka mi všetko vysvetlila a nestálo ma to veľa prachov, čo je super! Teším sa, ako zbalím nejakú sexy kočku a roztočíme to!," konštatuje 17-ročný Brian.

Ashley, ktorá sa stala súčasťou portálu zhruba pred dvomi mesiacmi a vystupuje na ňom pod falošným menom a prefarbenými vlasmi, povedala: "Portál beriem ako zábavu. Mám svoje hranice, zarobím si nejakú stovku a za peniaze si často kupujem doplnky na seba. Za polhodinu denne mi to stojí. Verím, že sa portál nezvrhne na nejakú porno stránku. V tom prípade by som okamžite svoj profil zrušila. Odpovedať neskúseným mladíkom mi však príde ako spojenie príjemného s užitočným."

Čo vy na to Badmeni? Sexy stuff, hmm?

Čítajte ďalej
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie