31.8.2012 07:01 | Sex

Žena sa zmietala štyri dni v orgazme, denne ich zažíva desiatky!

Už pred časom sme na stránkach magazínu Badman.sk písali o istej Londýnčanke Sarah trpiacej nezvyčajnou sexuálnou poruchou, ktorá jej poriadne strpčuje život. Podobným problémom trpí aj 44-ročná Američanka, ktorá či chce či nie, zažíva aj viac ako sto orgazmov denne.

O ženách je známe, že orgazmus dosahujú podstatne ťažšie ako muži a až tretina z nich slastný sexuálny vrchol nikdy nedosiahne. Kim Ramsey však trápi problém presne opačný a keby mohla, o orgazmy sa s radosťou podelí. Každý deň ich totiž zažíva nespočetné množstvo, a to aj v situáciách, kedy sa jej to najmenej hodí.

Kim totiž trpí nezvyčajným syndrómom stáleho sexuálneho vzrušenia, a aj bez pomyslenia na sex či fyzického podráždenia jej pohlavné orgány robia čo chcú - cítia vzrušenie a zvyčajne finišujú orgazmom. Aj ich intenzita kolíše v závislosti od hĺbky podnetu, preto sa neraz stane, že táto žena sa v sexuálnom kŕči zvíja aj niekoľko hodín. A to už, uznajte sami, asi veľmi slastné nebude.

Ako sama hovorí, najväčší "prúser" zažila pri sexe so svojím milencom, kedy vrcholila v kuse celé štyri dni. "Raz som mala nepretržitý orgazmus štyri dni. bolo to zrovna s novým milencom a nešlo to zastaviť, dokonca som sedela na mrazenom hrášku, no nepomohlo ani to," porozprávala o svojich útrapách pre britský denník The Sun táto sexuálne skúšaná žena.

Čítajte ďalej
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie