14.9.2012 07:00 | Sex

Mel B miluje prsia! My takisto!

Už ste si niekedy položili otázku, ktorá z členiek dievčenskej skupiny Spice Girls je naj? My v tom máme celkom jasno! Victoria Beckham je suchotinka, Emma Bunton až príliš cukrovinková, Melanie C je taký večne pubertálny chalan s sukni. Rýchylm sitom nám ostali už len dve...

Geri Halliwell by ušla, ale fakt, že v minulosti trpela anorexiou a teraz randí s psychadelickým Russellom Brandom, z nej robí len striebornú spajsku. Najviac je nám pochuti Melanie B. Áno, tá čokoládka, ktorej v hite Wannabe tak krásne trčia bradavky!

A jedným z najdôležitejších ukazovateľov je jej otvorená láska k maratónskemu sexu, k netradičným polohám v posteli a závislosť na prsiach! Naozaj máme dosť spoločného.

V najnovšom vydaní magazínu Cosmopolitan otvorene porozprávala o svojich vášňach, no zároveň zapózovala hore bez pre kampaň zbierajúcu finančné prostriedky pre ženy trpiace rakovinou prsníka.

Melanie Brown (37) bez ostychu súhlasila z rekonštrukciou slávnej pózy Janet Jackson z roku 1993, z obálky hudobného časopisu Roling Stone. Kým vypátrať majiteľa rúk na prsiach sestry Michaela Jacksona, by dalo trochu roboty, identita chlapíka držiaceho „kozičky“ Mel B, je jasná. Ide o jej manžela Stephena Belafonteho.

„Keď som mala 17 rokov, našla som si na prsníku hrčku. Bol to najväčší šok môjho života. Našťastie to nebolo nič vážne, no odvtedy sa mám na pozore. Mám tri dcéry a určite ich naučím, ako si správne kontrolovať prsia. Najstaršia Phoenix má už 13 rokov, takže tej som už všetko vysvetlila,“ hovorí sexbomba, ktorá je podľa všetkého aj príkladnou matkou.

Fotenie si užíval aj režisér Stephen, ktorého sexuálny apetít jeho polovičky len a len teší. „Musí byť pripravený aj päťkrát za deň. Vážne! Predošlí moji milenci skončili skôr, ako som ja vôbec začala, ale s mojím manželom to je inak. Aj tak som ale nikdy nestretla nikoho s väčšou sexuálnou energiou, akú mám ja,“ uviedla pred časom rodáčka z Leedsu.

Vyšportovaná Britka s perfektne zaobleným zadočkom prezradila, že prsia sú jej dennodennou radosťou a aj preto si ich musí každá žena mimoriadne chrániť. „Milujem prsia. Keď sme boli mladšie, s ostatnými spajskami sme mali takú zábavku, že sme sa chytali za ´kozy´. Jeden deň som chytila ja Geri, na druhý deň ona mňa,“ smeje sa Mel B. Hm, sympatická zábavka, čo vy na to?

Čítajte ďalej
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie