22.9.2012 06:59 | Zaujímavosti

Top 5 športových videí týždňa: Sniper Konoplyanka!

Týždeň prešiel a svet športu priniesol opäť mnoho nezabudnuteľných a výnimočných situácií, ktoré potešili množstvo športových fanúšikov. Nás najviac zaujal exportný gól Ukrajinca Konoplyanku, ktorý sa v zápase na pôde Anglicka postaral o naozaj exportný gól. Prinášame vám i to najlepšie čo priniesla KHL a US Open 2012. Vychutnajte si prijemné športové zážitky...

Divadelným umením nedisponujú len samotní futbaloví hráči, no kúsok z neho dokáže sem-tam prezentovať aj nejaký ten futbalový manažér. Príkladom je Walter Knario z brazílskeho klubu Cambre.

Knaria nechal vykázať rozhodca za nevhodné poznámky, no manažér odmietol opustiť hraciu plochu. Namiesto toho zahral divadielko pred jedným z policajtov, aby ho spútal. Strážca zákona súhlasil, no Knario si to následne rozmyslel :).

Anglicko na slávnom štadióne Wembley privítalo Ukrajinu a nebyť premenej penalty Frankom Lampardom, tak hrdý Albión by na svojej pôde padol! Snaživí hostia totiž vyhrávali po nádhernom góle z 39. minúty, o ktorý sa postaral Konoplyanka. Jeho presný zásah naozaj stál za to.

Najlepšie a najkurióznejšie momenty US Open 2012.

Hokejová KHL už približne vyše týždňa zásobuje fanúšikov nielen zaujímavými gólmi, či zákrokmi. V nasledujúcom videu sú obsiahnuté tie najzaujímavejšie momentky.

Čerstvý šampión US Open, Škót Andy Murray, bol ešte pred finálovým súbojom s Novakom Djokovičom milo prekvapený veľmi nečakanou návštevou a to počas tlačovej konferencie! „Prepadli“ ho totiž dvaja slávni krajania, legendárny tréner Sir Alex Ferguson „prvý“ agent 007, herec Sean Connery.

 Pripravené v spolupráci so Šport.sk

Čítajte ďalej
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie