5.1.2013 10:45 | Sex

Prsnatá sexy Helen ide drať lavice! Kto ju chce za spolužiačku?

Helen Flanagan
Helen Flanagan
22-ročná anglická modelka Helen Flanagan vždy túžila po tom, aby sa jej telo objavilo na obálke prominentného pánskeho magazínu FHM. Dnes túto métu dosiahla a pripravuje sa na ďalšiu výzvu svojho života – zaumienila si totiž, chce vysokoškolský titul!

Dobre tvarovaná Helen nedávno nahlásila návrat do školských lavíc! „Chcem získať titul. Nikdy som nedosiahla najlepšie výsledky na prvýkrát, no tento rok to všetko zmením,“ dušuje sa prsnatá modelka.

 Tvrdí, že keď mala 16 rokov, išlo to s jej študijnými výsledkami dole vodou. „Myslím si, že to bolo hormónmi. Nedokázala som sa sústrediť, začala som rebelovať a nikto mi nemohol rozkazovať,“ hovorí so svojich tínedžerských rokoch.

Stále však nie je jasné, akým študijným smerom sa Helen vyberie. Britské médiá začali špekulovať, že sa Helen pravdepodobne zapíše na jednu z manchesterských univerzít v rodnom meste – buď na Manchester University alebo Manchester Metropolitan.

V priemyselnom britskom meste Manchester študuje cez 40 000 študentov a mnohí z nich sa už o horúcej novinke dozvedeli. „Ak by bola táto prsnatka mojou spolužiačkou, určite by som začal aj chudnúť. Možno by si ma potom zobrala za muža. Aspoň na pár hodín, Helen – budem tvojim otrokom,“ napísal napríklad Josh.

Helen najnovšie púta pozornosť aj v novinových stánkoch. Na obálke magazínu FHM sa objavila v krvavočervenej podprsenke, ktorú si s nožnicami v rukách plánuje prestrihnúť. „Vždy som si kupovala FHM a chcela byť na obálke. Je to úplne vzrušujúce,“ poznamenala na margo svojho úspechu Helen.

Prednedávnom pútala pozornosť svojou bizarnou fotografiou, ktorú publikovala na sociálnej sieti. Hviezdička britského seriálu Coronation Street na snímke v krajkovej čiernej podprsenke smerovala pištoľ k hlave a to v čase, keď v americkom Newtowne pochovávali prvé obete streleckého vyčíňania 20-ročného šialenca, ktorý za sebou nechal 26 obetí.

Niektorí pozorovatelia už začali špekulovať, že práve Helen by mohla byť ďalšou kontroverznou Jordan. Nechajme sa prekvapiť!

Čítajte ďalej
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie