30.3.2013 06:00 | Sex

Nonsens: Trpela depresiami z plochej hrude - silikóny jej zaplatili daňoví poplatníci!

Katie Price
Katie Price
Na podobné prípady sme zvyknutí najmä spoza veľkej mláky, no tentokrát je tu nevídaná chuťovečka z Veľkej Británie. A pri tomto príbehu zostáva zdravý rozum stáť!

Istá Josie Cunningham si totiž jedného dňa zmyslela, že jej život musí okamžite zmeniť smer, inak bude zle nedobre. Preto zašla za svojou doktorkou a posťažovala sa na depresie a stavy úzkosti, aké by nechcel zažiť nikto z nás. Neprežila však žiadnu obrovskú tragédiu, len sa nevedela zmieriť s tým, že jej hrudný kôš nie je taký, aký by si želala.

Čuduj sa svete, 22-ročná Britka svoju frustráciu pretavila z jedného oddelenia s červeným krížikom v logu k ďalšiemu, až dosiahla to, čo si zaumienila. Dnes má na svojom tele nové prsia, obrie silikóny, ktoré stáli 4800 britských libier, v prepočte 5660 eur. Na tie sa jej v rámci naozaj pozoruhodnej antidepresívnej liečby poskladali daňoví poplatníci!

Dievča z Leedsu, ktoré v call centre zarobilo maximálne 9000 libier ročne tvrdí, že zákrok ju zachránil pred ďalšími, možno aj fatálnymi následkami. „Moje nové prsia mi zachránili život, teraz chcem byť ako Katie Price,“ verí si mladá Britka, ktorej tvár nepôsobí príliš vábne.

Mäsitý nos, obočie pripomínajúce vyčíňanie temperových farieb a otrasný rúž k tomu, na kariéru glamour modelky s najväčšou pravdepodobnosťou stačiť nebudú. Aj napriek tomu môže Josie hviezdiť aspoň na miestnych diskotékach.

„Od januára žijem úplne iný život. Dovtedy som mohla o dovolenke pri mori iba snívať, bola som taká plochá, žeby sa mi každý vysmieval a na ulicu som bez podprsenky s push up efektom nikdy nevkročila,“ uviedla pre denník The Sun.

Podľa bulvárneho magazínu má teraz skutočne v pláne ponechať výchovu svojich dvoch malých synov na starých rodičov, aby mohla naštartovať vlastnú kariéru. Myslíte, že má na to stať sa novou Jordan? Náš kurz je 1:1000 000 000, že sa jej to podarí.

Čítajte ďalej
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie