30.6.2013 09:30 | Zaujímavosti

Poľská kobieta chystá rekord: Chce uspokojiť 100.000 mužov!

Ania Lisewska
Ania Lisewska
Niekto slávny, známy, uznávaný a múdry raz povedal, že je veľmi dobré, ak si človek kladie nové méty a tie sa snaží prekonávať, aby sa dostal na vyššiu úroveň. Ak je to pravda, Ania Lisewská, dvadsaťštyriročná Poľka, má v najbližších desaťročiach čo robiť!

Nechce totiž preplávať kanál La Manche, ani vyliezť na najvyššiu horu sveta, jej cieľ je z úplne iného súdka. Kyprá čiernovláska sa chce presláviť niečím iným, hoci cesta k naplneniu očakávaní je takisto poriadne zarúbaná.

Tá cesta má hodnotu 100 000 mužov! Reč však nie je o tom, aby si takýto počet chlapov pridala na svoju fanúšikovskú stránku. 100 000 mužov chce sexuálne uspokojiť a tým prekonať všetky rekordy! Nie, naozaj nejde o chybu na klávesnici a nemá tam byť jedna nula menej.

Ania si verí a do svojej utopistickej predstavy dáva úplne všetko. Prostredníctvom sociálnych sietí pridáva rôzne lascívne fotografie, ktorými akoby vravela, páni, poďte mi pomôcť k môjmu rekordu. Vyvalená na bruchu s vytrčajúcim dekoltom či lízajúc zmrzlinu v tvare falusu. Aj takto sa predáva...

A zatiaľ jej to, čuduj sa svete vychádza. Za necelý mesiac údajne obšťastnila už 284 mužov vo veku 18-45 rokov. A čo je na tom najzábavnejšie je to, že to nerobí zadarmo. Chlapi, ktorí pridajú ruku a iné orgány k dielu, musia za radovánky s touto nie príliš príťažlivou kobietou platiť!

„Prečo som sa rozhodla pre takýto sexuálny maratón? Žijem v Poľsku, čo je krajina, kde je sex tabu. Musela som sa rozhodnúť a dlho som váhala, ale som odhodlaná to zvládnuť. Chcem mať sex so sto tisíc mužmi. V Poľsku, Európe, na celom svete,“ uvádza Ania, ktorú by najradšej mnohí veriaci od našich severných susedov v momente upálili na hranici. Jej to však vôbec neprekáža.

„Negatívne reakcie neriešim. Prečo aj? Je to predsa láska, sex, zábava, takže aj vás vyzývam k tomu, aby ste sa so mnou pohrali,“ adresuje svoj odkaz všetkým záujemcom nadržaná Poľka.

Čítajte ďalej
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie