28.7.2013 07:30 | Sex

Video: Auto snov? Umelec ho vyrobil z nahých žien!

Nie každé umenie človeku a zvlášť mužom ulahodí tak, ako toto. Keď totiž dokopy spojíte nahé ženy a autá, zvyčajne to nemôže dopadnúť zle. A na zahodenie nie je ani nová reklama (kampaň) talianskej automobilky Fiat, v ktorej sa obnažené krásky pozvŕtali do rôznych kreácii, len aby dohromady vytvorili kapotu, kolesá, strechu, jednoducho všetko, čo mám mať správne vozidlo.

Úspech sa dostavil vďaka mimoriadne šikovným rukám špecialistu na bodypainting Craiga Tracyho, vďaka ktorému toto autíčko snov uzrelo svetlo sveta. Toho Craiga Tracyho, ktorý už v minulosti príjemne šokoval svet 3D tigrom za pomoci nahých žien.

Výsledok vyráža dych, ale každopádne sa nerodil ľahko. Prípravy trvali celé hodiny, dievčatá, no hlavne painter sa museli obrniť poriadnou dávkou trpezlivosti. Všetci, čo pridali ruku k dielu môžu byť so svojou prácou spokojní a reklama obletela celý svet. Na tejto umeleckej výzve pracovalo dovedna 40 ľudí.

Takýto Fiat 500 Abarth Cabrio by vás ďaleko nedoviezol, ale pohľad naň je hotovou pastvou pre oči. Zaujímavosťou je, že zaujímavý spot nevznikol v bašte Fiatu, ale za veľkou mlákou. Postarala sa oň americká strana pod taktovkou Caseyho Hurbisa a kreatívneho riaditeľa firmy The Richards Group Deana Orama.

„Požiadali nás, aby sme prišli s nejakým dobrým nápadom, tak sme to vymysleli a oni nám oznámili, aby sme to aj zrealizovali. Tak sa stalo,“ uviedol Oram. Na svoje si prišli všetci členovia štábu vrátane fotografa. „Keď som o tom počul prvýkrát, hneď som vedel, že je to skvelá myšlienka. Nafotil som toho už dosť veľa, ale toto bola skutočná výzva. Šlo tu o detaily, aby všetko do seba dobre zapasoval,“ poznamenal fotograf RJ Muna.

Fotenie si užívali aj samotné dievčatá, ktoré prešli buď kastingom alebo ich prizvali autori projektu. Medzi poskrúcanými dobrovoľníčkami nechýbali dokonca ani členky cirkusu! 

Čítajte ďalej
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie