13.9.2013 07:00 | Zaujímavosti

Silikónové tehličky na bruchu? Za 200 eur sú vaše!

Nechce sa vám cvičiť a chcete vyzerať sexy? V dnešnej dobe fastfoodov to nie je žiadny problém! Ak vám nezáleží na prebytočných kilogramoch, ak kašlete na kondíciu, ak chcete vyzerať dobre len s tričkom na sebe, toto je aj pre vás ideálne riešenie. Som si istý, že kým príde „na vec“, s touto fakt vtipnou vychytávkou to uhráte až pred cieľovú pásku.

Milí páni, predstavujeme vám falošný pekáč plný buchiet, čiže brušáky, za aké by sa nemuseli hanbiť ani jamajskí šprintéri na čele s božským Usainom. A nepotrebujete k tomu ani 4D liposukciu, ktorá z vás za 7600 eur spraví hotového komiksového hrdinu...

Falošné brucho v tvare otlačeného kanála si môžete kúpiť už za sladkých 200 eur. Takúto chuťovku pre milovníkov svalov bez návštevy fitka pripravili experti z ázijských krajín, kde je ich výskyt možno sto na meter štvorcový.

„Vypracovaný hrudník i brušné svalstvo je zo silikónu a dokonale prilieha na vaše telo. Výsledok pod tričkom vyzerá naozaj dôveryhodne a prerobí vás na bodybuildera bez najmenšej námahy,“ stojí v upútavke na tento produkt, ponúkaný okrem iného aj na Amazone.

Falošné svaly sa dávajú priamo na kožu a držia dokonale vďaka lepiacim pásom. Či pri ich sťahovaní dostanete aj depiláciu zdarma, zahraničné portály neuviedli. Každopádne, po slipových plavkách s jedným pásikom je tu ďalší módny hit len pre tých odvážnejších.

Čítajte ďalej
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie