6.11.2013 04:50 | Zaujímavosti

Nová pánska vôňa Bottega Veneta Pour Homme

Diskrétnosť, kvalita a neprekonateľná zručnosť - Bottega Veneta sa stala novým štandardom luxusu od doby, kedy bola v roku 1966 založená v meste Vicenza. Je úplne presýtená talianskymi tradíciami a známa svojím majstrovským umením v spracovaní kože a vynikajúcim koženým tovarom.

Dnes značka Bottega Veneta uvádza na trh prvú pánsku vôňu Bottega Veneta Pour Homme, ktorú kreatívny riaditeľ Tomas Maier pojal ako cestu na sever od Benátok. Nachádzame sa v Dolomitoch uprostred sviežej horskej lúky.

Vidiecky statok nám poskytuje útočisko Interiér je obložený drevom z borovíc, skrze otvorené okná môžeme cítiť vôňu sena a jedľových šišiek. Drevené lavice poskytujú pohodlie vďaka starým koženým vankúšom, na ktorých sedí muž dopriavajuci si odpočinok medzi náročným dňom a horolezeckým výstupom.

Štruktúra samotnej vône je unikátnou kombináciou kultivovaných zložiek, ktoré sa prepletajú dohromady a vytvárajú nezabudnuteľné majstrovské dielo. Osviežujúce horné nóty kalábrijského bergamotu sú nasledované hrejivými tónmi v srdci z jamajského korenia a jedle balzamovej. Základné nóty z indonézskeho pačuli a kožených akordov potom pridávajú zloženiu elegantný dotyk.

Flakón Bottega Veneta Pour Homme inšpirovaný benátskym sklom a tradičnou talianskou karafou predstavuje harmonickú jednoduchosť a dokonale vyvážené protiklady. Farebná paleta flakónu je zadymená - kovovo čierna zdobí hrdlo, uzáver aj koženú stuhu, všetko vyvažuje platinové logo. Mužnosť Bottega Veneta je dovedená k dokonalosti.

Viac nájdete na stránke www.bottegaveneta.com.

- Reklamný článok -

Čítajte ďalej
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie