11.11.2013 07:00 | Zaujímavosti

Vždy perfektne oholený

Hoci mnohým ženám pripadá niekoľkodňové strnisko, či jemná upravovaná briadka sexy, tarzana z džungle pri sebe určite nechce mať žiadna z nich. Dámy sa totiž rozhodli, že preferujú dohladka oholených mužov.

Možno sa čerstvo po oholení cítite pri pohľade do zrkadla ako kojenec, či chlapec v predpubertálnom veku, no my vám zaručujeme, že presne toto sa väčšine dám naozaj páči. Vačšina žien si taktiež myslí, že muž by sa mal holiť aj v podpazuší. Nežijeme predsa v dobe, kedy môžete svoju mužnosť ukázať len počtom čerstvo vyrašených chlpov, ktoré váš sok v láske nemá. Holenie v podpazuší sa stáva bežnou súčasťou hygieny.

Chlpy vám tak nezadržujú pot a vy ste čistejší a voňavejší. Čiže holiť pod pazuchami? Áno. A čo intímne miesta? Na toto už taká jednoznačná odpoveď neexistuje, no upravovať prales by ste rozhodne mali, aj keď nemusíte ísť úplne donaha. A ako sa oholiť čo najjednoduchšie, najjemnejšie, bez zbytočných poranení a dohladka? Spoločnosť Remington ponúka svoju novinku, holiaci strojček XR1350 HyperFlex Plus, ktorý je  doposiaľ najlepšou technológiou v holení.

Nová technológia HyperFlex kombinuje pohyblivé hlavy s inovatívnym rotačným krkom pre hladké, rýchle a citlivé holenie. Strojčeky HyperFlex sa kompletne prispôsobia kontúram a krivkám tváre, s minimálnym tlakom a podráždením. Lítiová batéria zabezpečuje až 60 minút prevádzky a päťminútove rýchlonabitie. LED displej zobrazuje stav batérie pre jasný prehľad o zostávajúcej energii. Tento strojček má ultra presné frézky „PrecisionUltra“, prispôsobivé hlavy „ActiveContour XL“ a duálne čepele.

Je 100-percentne vodeodolný, môžete ho teda používať nasucho, aj namokro. Má tiež detailný zastrihávač „ComfortTrim“. Výklopný zastrihávač je ideálny pre menšie oblasti, napríklad pod nosom. Byť dokonale upravený nebolo nikdy také jednoduché tak doholenia páni! Viac na vzdy.sk

- Reklamný článok -

Čítajte ďalej
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie