3.2.2015 14:00 | Zaujímavosti

Snežný falus v Ryanair. Reakcia hovorcu vás pobaví

Keď je nuda, tak je nuda a treba s tým niečo spraviť. Hocičo, aby sa pozdvihla pracovná morálka. To zvyčajne naozaj pomáha, ale občas tvorivosť unudených zamestnancov zájde až do takýchto krajností.

Zamestnanci írskych nízkorozpočtových aeroliniek Ryanair, ktoré sa pasujú prívlastkom „family friendly“, mali zo snehovej nádielky poriadne veľkú radosť. Dokonca až takú, že sa razom premenili na bandu puberťákov.

Pristávaciu dráhu skrášlili veľkým falusom, ktorý vytvorili stopami v snehu. Nie všetci zamestnanci si túto zábavku nechali pre seba, a tak putovala snímka Bernarda Kearyho prostredníctvom Twitteru do celého sveta.    

Hovorca nestratil duchaprítomnosť

Pod fotografiou sa strhla veselá diskusia. Kým jeden z užívateľov napísal, že za takéto dielo by sa nemusel hanbiť ani sám veľký grafiťák Banksy, iní až takí nadšení neboli. „Hádam tam majú aj o čosi talentovanejších a schopnejších zamestnancov,“ stálo v jednej z množstva reakcií.

A čo na to hovorca spoločnosti: „Naša crew mala 25 minút na oddych, a tak to využila na kresbu lietadla, len mu zabudli namaľovať krídla.“ Raz za čas sa nájde hovorca so zmyslom pre humor. Kalap dole!

Čítajte ďalej
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie