6.2.2015 13:20 | Zaujímavosti

Najočakávanejší plavkový špeciál ukázal svoju bohyňu. Kto sa ocitol na titulke?

Hannah Davis na titulke Sports Illustrated
Hannah Davis na titulke Sports Illustrated
Hurá. Milovníci tých najkrajších tiel v plavkách sa dočkali tradičného špeciálu Sports Illustrated. Každoročne v ňom čitatelia nájdu tie najkrajšie topmodelky, ale aj vychádzajúce krásky modelingového sveta.

TOP 10: Najsexi ženy sveta!>>

Prsiarka Kate v stave beztiaže>>

Povestné kráľovské žezlo z rúk Niny Agdal, prevzala 24-ročná Hannah Davis. V jej prípade platí staré-známe, do tretice všetko dobré. V magazíne sa totiž ukázala v plnej paráde aj v minulých rokoch, ale figurovala „iba“ medzi dievčatami vo vnútri časopisu.

V minulosti sa na obálke ocitli také známe mená ako Kate Upton, Irina Shayk, Brooklyn Decker, Bar Refaeli či Češka Petra Němcová. Absolútnou kráľovnou v tomto smere je však Elle Macpherson, ktorá na titulke pózovala 5-krát!

Fotenie prebiehalo na legendárnej Blackberry Farm v štáte Tennessee. Zverejnenie titulky sa uskutočnilo počas populárnej šou moderátora Jimmyho Fallona a minimálne v USA vzbudilo už klasicky veľký rozruch.

„Myslela som si, že už len ťažko prekonáme minuloročné fotenie, ale všetko prebiehalo úplne hladko a výsledok je fantastický. Hannah je veľká profesionálka a mimoriadne krásna žena,“ uviedla editorka Sports Illustrated MJ Day.

Dosť bolo zbytočných rečí, veď je lepšie raz vidieť ako dlho čítať...

Čítajte ďalej
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie