19.5.2015 09:31 | Sex

Pokrivkáva vám vzťah? Tipy, ako začať znova žiariť

Nie je nič horšie, ako zlyhávajúci vzťah a intímny život. Problémy psychiky, žalúdočné neurózy, ako aj poruchy erekcie mužov. A to nie je všetko. Je to iba to minimum toho, čo sa v praxi dokáže objavovať. V tejto súvislosti platí, že je čas bojovať za zlepšenie pokrivkávajúceho vzťahu.  

Je to dôležité. Za pravdu by nám vedeli dať práve tí, ktorých sa to týka. Pokiaľ nepatríte k tým, čo hovoria veci na rovinu, mali by ste to zmeniť. Hovorte priamo aj v prípade korenistejších tém. Ak budete dodržiavať tento trend, budete jednoduchšie odolávať milostným problémom typu nedostatočná erekcia alebo nedosiahnutie napríklad aj  orgazmu. 

Nie je to žiadny gýč ani fráza. Chuť na sex je oslabovaná mnohými činiteľmi, predovšetkým stresom, prácou a zhonom v nej, vyčerpanosťou, či únavou. Je čas to zmeniť, pokiaľ sa to ešte dá. Myslite na to, že to nemusia byť vždy obrovské veci, ktorými viete zaujať. Aj z maličkostí sa dajú robiť veľké veci.

Začnite prípravou chutného obeda, vzájomným relaxom vo vani, či romantickou prechádzkou. Alebo siahnite na ... 

Nie raz sme všetci počuli o vplyve jedla, či pokrmu na sex. Nemusíme zdôrazňovať, že pokiaľ chcete zvýšiť svoju, či priateľkinu chuť na sex, bude dobré siahnuť po vhodných a účinných povzbudzujúcich látkach. Od šafranu, vanilky až po zeler, či plody mora. 

Pokrivkávajúci vzťah vzpružíte pomocou výživového doplnku Zerex®. Zmena a náprava ešte nikdy nebola jednoduchšia a dostupnejšia ako teraz. Zažiarte v posteli (ako aj mimo nej) práve so Zerex®-om. Milovanie sa v posteli môže byť krajšie, intenzívnejšie a oveľa dlhšie. Stačí sa správne rozhodnúť pre kvalitný výživový doplnok bez akýchkoľvek vedľajších účinkov na zdravie. Zerex.sk vám dopraje viac, ak budete chcieť. 

© autor JG 04 / 2015 

Čítajte ďalej
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie