20.1.2016 04:50 | Zaujímavosti

Hodinky povedia žene o chlapovi veľa

Vzhľad a oblečenie rieši každý chlap, i keď si to viacerí nechcú priznať. Veta: Chcel by som vyzerať pred svojou kočkou prirodzene, aby videla, kto vlastne som! znie síce super, sexi a mužsky, ale v skutočnosti sú v nej tak dve zrnká pravdy. Rovnako aj ženy, ktoré vždy zaujíma hlavne to "aký je chlap vo vnútri" si veľmi rady pozrú, ako vyzerá zvonku. Páni, svaly ani mocné strnisko vám týmto článkom neprirobíme, dáme vám však tip, ktorý doladí váš outfit tak, že ženské oko určite upúta. Hodinky Gant.

Gant je neformálny chlap, ktorý sa nevie rozhodnúť medzi drahou, vyžehlenou office košeľou a košeľou ledabolo zapravenou vo vypratých džínsoch. Gant rád nosí strnisko a tvári sa, že svoj vzhľad nerieši, na druhej strane sa na večerné rande oblečie tak, že mu ladí aj pracka opasku s topánkami. Hodinky Gant pre pánov sú spojením práve tohto štýlu.

Spájajú ležérnosť a upravenosť, mestský a street štýl. Navyše je táto značka obľúbená a známa aj u žien, takže ak ich nosíte na rukách, neváhajte sa pozrieť na čas práve pred kočkou, ktorá s vami išla na rande! Nemáte ešte svoje pánske Gant hodinky? Vyberte si vďaka nášmu manuálu: 

Ak preferujete kožené remienky, pretože hodinky vnímate ako elegantný prvok outfitu, bude pre vás Gant správnou voľbou. Ušľachtilá koža sa nachádza hneď v niekoľkých edíciách ako Gant Cameron, Gant Franklin či Gant Covingston.

Gant nie je náročný čo sa ozdôb a pridaných prvkov týka, takže hladké jednoduché ciferníky s dátumovkou hrajú u neho prím. V prípade Gant Cameron ponúka značka aj chronografy. Kto ich nevie používať, nech pamätá aspoň na to, že esteticky vyzerajú viac ako dobre! 

Ružové zlato sa stalo doslova hitom čo sa hodiniek týka. Samozrejme, že ide o pozlátenie v danej farbe, ktoré veľmi dobre vyznie s čiernym remienkom či čiernou farbou ciferníka. Hodinky sa vďaka ružovému odtieňu stávajú neprehliadnuteľnými a nositeľ sa nemusí báť, že ide o hodinky pre "nežnejších" chlapov. Práve naopak! Ružové zlato na pánskych hodinkách je neuveriteľne in.

Nie je ružové v pravom slova zmysle, podčiarkne celý dizajn a dodáva mu luxusný ráz. Dôležité je uvedomiť si, že ak žena vidí, že nosíte to, čo je v móde, spraví si veľmi dobrú mienku o vašom módnom vnímaní. Ružovozlaté prvky nájdeme v kolekciách Gant Covingston, Gant Milford alebo Gant Wermont.  

Nerezové remienky či puzdrá sa na hodinkách používajú roky. Páni ich volia preto, že vyzerajú mužsky, a tiež aj preto, že nerezové prvky na hodinkách vydržia naozaj dlho. Hodinky sú kombinovateľné viac-menej s každým outfitom a v prípade nárazu ich chráni práve kvalitná oceľ. Aj kovové Gant dokážu zaujať, hlavne vtedy, keď sa zameriate na výber výrazného prvku. Odporúčame ciferník a hlavne inú, ako tradičnú bielu farbu. Čo tak vybrať lunetu (obvodový krúžok hodiniek) v metalickej oranžovej? Alebo v chladnej, kovovej modrej či zelenej farbe? Hodinky dostanú úplne iný nádych a keďže ide stále o klasické farby, budú sa dať dobre kombinovať aj s oblečením. Ak si neviete tieto farebné zlúčeniny predstaviť, ponorte sa do kolekcie Gant Pacific alebo Gant Seabrook, ktoré radi využívajú práve prepojenie kovu a metalických farieb.

Čo je na hodinkách od Gant úžasné je hlavne cena. Žiadne kúsky, na ktoré treba odkladať niekoľkomesačné výplaty, práve naopak. Kúpiť hodinky Gant lacno je jednoduchšie, ako ste si možno mysleli. Drahšie hodinky z tejto značky predstavujú sumy okolo troch stoviek, pričom veľmi pekné kúsky je možné kúpiť už okolo stovky. Tu si treba uvedomiť, či budete hodinky využívať len ako módny doplnok, alebo chcete vyskúšaj aj ich vodeodolnosť, chronograf, stopky, duálny čas a podobne. Medzi Gantami sa nájdu aj športové kúsky, ale i pozlátené hodinky na špeciálne príležitosti, ako napríklad Gant Seabrook. 

Pre akékoľvek Gant sa rozhodnete, rozhodnete sa dobre. Hodinky sú štýlovým a moderným doplnkom, ktorý ženy osloví. Ak dáma vidí, že chlap do seba vie správne investovať, nie je o čom. Zabudnite na mobily a pri otázke o koľkej ťa mám vyzdvihnúť pyšne vyhrňte rukáv a ukážte svoje nové Ganty. Pekne pomaličky, aby si tá pravá mala čas všimnúť všetko :) 

A ak hľadáte eshop, v ktorom by ste našli niektoré zo spomínaných hodiniek, odporúčame kliknúť sem. Potom stačí naozaj len vybrať a zaplatiť.

- Reklamný článok - 

Čítajte ďalej
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie