21.4.2017 16:00 | Šport

Sexi fotky fitnessky Weiterovej len tak rýchlo z hlavy nevyženiete

Nikola Weiterova
Nikola Weiterova
Zdroj: instagram.com/nikolaweiterova/
To, že jablko občas padne ďaleko od stromu je v tomto prípade len dobre. Určite by bola sexi aj ako speváčka, po vzore svojho otca Otta, ale v bikinách ju máme aj tak radšej.

Známe meno dostala Nikola (15.4. 1991) už do vienka, ale išla svojou cestou. Hoci vyštudovala Súkromnú pedagogickú a sociálnu akadémiu, kariéru sa rozhodla vybudovať vo svete fitnessu. Že to mladá dáma myslela vážne, dokazujú (v skratke) aj tituly - majsterka Slovenska, Európy a nakoniec aj sveta v kategórií Bikiny fitnes nad 163 cm, 1. miesto na prestížnej súťaži Arnold Classic Europe 2011, či víťazstvo na Olympian Arnold classic 2014.  Medzi jej záľuby patrí aj modeling a tanec, čo na postavičke (trocha vylepšenej na hrudi) rovnako vidieť. Spevácky sa mihla aj v hudobnom klipe G-Tonicu Sexi Lady, ale ten bol skôr prepadákom. Prepadákom ale nie sú jej úspechy, ktoré dosiahla. V kategórii IFBB Bikini patrí medzi profesionálov, venuje na zdravej výžive, a je úspešná aj v Spojených štátoch. Svoj instagramový účet zásobuje hlavne pre mužské oči krásnymi fotkami, ktoré zaručene rozširujú počet jej priaznivcov. Kočka, drž sa :)

She tried so hard to Fit in but she could never hide her wings ..... pic: @yayosnaps #ifbbbikinipro #skin#act#body#work#lasvegas

Príspevok, ktorý zdieľa Nikola Weiterova (@nikolaweiterova),Čítajte ďalej