15.6.2017 16:00 | Sex

Nemohli postaviť swingers klub, tak to vyriešili po svojom

Zdroj: Norhfoto
Majitelia swingers klubu z Tennessee nemohli dlho získať stavebné povolenie, pretože budovu združujúcu milovníkov skupinového sexu chceli otvoriť vedľa kresťanskej školy. Až majiteľov podniku napadlo, že požiadajú o výstavbu kostola. A ako cirkevnej inštitúcii im povolenie priklepli hneď.

Asi trinásť kilometrov na sever od Nashville v meste Madison pri kresťanskej škole Goodpasture Christian School stojí swingers klub, ktorý sa vydáva za cirkevnú inštitúciu. Ženy a muži sa tam ale budú všetko len nie modliť. Majitelia budovy kvôli povoleniu premenovali napríklad mučiareň na miestnosť pre zbor a pôvodnú herňu na spoločenskú halu. Lenže pred otvorením klubu budú musieť majitelia začať v novej budove skutočne kázať. Nie je jasné, ako budú bohoslužby vyzerať. (Či?)

„Podľa nedávno vyplnených dokumentov na stavebnom úrade skupina pomenovaná Freedom 4 All s.r.o. plánuje renováciu budovy, ktorá bude kostolom United Fellowship Center (Centrum zjednoteného spoločenstva). Keď začnete hľadať cez internetový vyhľadávač tento názov, odkáže vás to na web swingers skupinu Social Club,“ tvrdí televízia WTVF. Radní páni z Madisonu sa chcú ale s majiteľmi klubu súdiť a prevádzku im súdne zakázať

Čítajte ďalej