19.6.2017 16:00 | Sex

Poznáte najlepší tmel na fungujúci vzťah?

Zdroj: Norhtfofo
Ľudia si často lámu hlavu nad tým, čo urobí ich vzťah dokonale fungujúcim a dlhodobo trvalým. V skutočnosti jednoduché recepty väčšinou nefungujú, tvrdí britský expert na randenie a vzťahy James Preece. O jednej výnimke ale pravdepodobne vie.

Dvojici podľa neho najviac pomôže zdieľaný humor. Pokiaľ medzi partnermi funguje dokonalý humor, majú byť pre seba tými pravými a prekonajú všetky ostatné životné problémy. „Pokiaľ ide o postavenie voči náprotivku, budete schopní vnímať vtipnú stránku vo všetkých situáciach a všeobecne  budete oveľa viac uvoľnenejší v tom, čo vám život môže priniesť. Akúkoľvek nezhodu môžete rozohnať a budete si jeden druhého oveľa viac vážiť,“ uviedol Preece denníku The Mail.

Humor je prejavom vysokej inteligencie, čo je veľmi príťažlivá vlastnosť, hlavne u mužov. „Ale aby to fungovalo, musíte mať niečo, čomu sa hovorí združený humor. To je druh humoru, ktorý podporuje šťastie, dobré pocity a zbližuje ľudí… Keď sa obaja dokážete smiať veciam, potom si ľahšie vytvoríte puto a ste silnejším párom,“ dodal Preece.

Čítajte ďalej