10.7.2017 10:30 | Zaujímavosti

Aj ten váš má meno? Takto prezývajú svoju pýchu slávni muži!

Aj vy ste mu dali prezývku?
Aj vy ste mu dali prezývku?
Zdroj: iStockphoto
Justin Bieber hovorí svojmu penisu Joey, Tom Jones zase "fešák".


Niektorí muži majú svoju pýchu počastovali menami. Je to prípad aj týchto slávnych hercov a spevákov.

To, ako slávne sú penisy slávnych mužov, vie len hŕstka ich mileniek či milencov. Avšak slávni muži bývajú márniví a nie je teda divu, že aj svojich jednookých kamarátov pomenúvajú nemálo domýšľavými výrazy. Napríklad spevák Tom Jones vraj hovorí svojmu "pyji Wendell", čo v hovorovej angličtine znamená niečo ako veľký krásavec, fešák či krásavec.

Justin Bieber svoj penis už vystavoval na obdiv verejnosti niekoľkokrát. Takže neprekvapí, že aj on svoj pohlavný úd personalizuje a dal mu meno Joey. To ale nie je nijako originálny. Angličtina toto meno používa ako synonymum penisu bežne. "Fanúšikovia ale môj penis premenovali na Jerryho, čo je vtipné," priznal Bieber magazínu Sunday Times.

šupka v tavre penisu

Channing Tatum pomenoval svoj úd menom Gilbert. Vyzradil to v jednej debate. Pritom toto slovo v hovorovej angličtine býva synonymom veľkého zvodcu žien.

Tiež hviezda filmu Sám doma Macaulay Culkin má pre svoj úd meno. Hovorí mu Floyd. V americkej angličtine je to očarujúci človek, ktorému každý padá k nohám.

Hugh Jackman svojmu prívesku medzi nohami hovorí trochu asexuálne. Zvolil veľmi staromódny výraz Old James Roger. Roger sa niekedy používa ako sloveso "súložiť". "Neviem prečo, ale jednoducho mu tak hovorím. Penis mi vždy prišiel starý. Aj keď som bol veľmi mladý, vyzeral staro. Viete, ako to myslím?" Vyhlásil Jackman v debate o pomenovaní svojho penisu.

Harry Styles je ďalší z mladých hviezd, ktoré sa pochválili nadpriemerným penisom. A neskôr hviezda skupiny One Direction priznala, že svojmu údu hovorí Tinie Tempah. Tak sa pritom volá britský rapper. Prečo zvolil Harry práve toto meno? Z oboch dvoch nositeľov tohto priezviska vraj ženy omdlievajú.

Čítajte ďalej