11.7.2017 10:20 | Zaujímavosti

Daniel Craig tvrdil, že si radšej podreže žily, akoby mal hrať v ďalšej časti Bonda: Teraz je všetko inak!

Zdroj: Getty Images
Už to vyzeralo tak, že tvorcovia Jamesa Bonda budú musieť hľadať nového akčného hrdinu, no napokon si to Daniel Craig rozmyslel.

Bonda si zrejme zahrá aj piatykrát. Daniel Craig síce ešte pred časom tvrdil, že si radšej podreže žily, než by si mal znovu zahrať najznámejšieho tajného agenta na svete, teraz ale zmenil názor. Podľa posledných informácií rokuje o natáčaní ďalšej bondovky a v úlohe Jamesa Bonda sa tak objaví po piatykrát. Produncentka Barbara Broccoliovej podľa všetkého zrejme tiež dohaduje so speváčkou Adele natočenie ďalšie titulnej skladby.

Britský denník Sunday Mirror tvrdí, že štyridsaťdeväťročný herec zrejme zmenil názor potom, čo sa začali objavovať mená jeho kolegov, ktorí by ho mohli v úlohe tajného agenta 007 nahradiť. "V producentských kruhoch okolo Bonda sa začali zaťahovať mračná a Daniel Craig je tak znovu v hre ako najpravdepodobnejší hlavný hrdina ďalšej bondovky," cituje nedeľník zdroj blízky Barbare Broccoliovej.

Zľava: Roger Moore, Timothy Dalton, Daniel Craig,

Producenti údajne nechcú v dnešných neistých časoch experimentovať a spojenie Daniel Craig a Adele už sa raz ukázalo ako výnimočne zárobkové a úspešné. Adelina skladba k bondovke Skyfall bola prvá pesnička k týmto filmom, ktorá získala britskú aj americkú najprestížnejšiu hudobnú cenu a tiež Zlatý glóbus.

Čítajte ďalej