15.7.2017 16:00 | Sex

Erotický príbeh: Horúci sex v aute s kolegom!

Z divadla smerovali za rozkošou a užili si to pri odparkovanom aute.
Z divadla smerovali za rozkošou a užili si to pri odparkovanom aute.
Zdroj: iStockphoto
Poznali sme sa už dlhšie, no naše rozhovory sotva denne presiahli 60 sekúnd.

Napriek tomu to bola minúta, na ktorú som sa každý deň tešila. Nikdy neviedol nudné "small talky", na ktoré zabudnete skôr, než ich dokončíte. Každá veta, ktorú vypustil vo mne rezonovala. Niežeby bola bohvieako hlboká, no napĺňala ma energiou.

Už vtedy ma v jeho prítomnosti oblievali horúčky, avšak neprikladala som im žiadnu váhu. Vedela som, že medzi nami nemôže nič vzniknúť, obaja, akoby sme pochádzali z totálne odlišných svetov. Ak by sme mali byť postavami vo filme, tak určite nie v rovnakom a ak by sme mali zodpovedať jednoduchú otázku, on povie áno a ja nie. Ako sa však neskôr ukázalo, jednu vec máme spoločnú, neutíchajúcu túžbu po sebe navzájom.

Young woman straddling man on river bank

Prekvapil ma v jeden deň, keď predomňa položil lístky do divadla. Netušila som, že tiež holduje takejto kultúrnej zábave. Dostal ich v práci a nemal ich s kým využiť, tak som mu povedala áno, no v ten večer, to nebolo moje posledné "áno". Ako keby som to vopred predpokladala, už pri pohľade na tie nevinné lístky som sa začervenala. Dohodli sme sa, že príde po mňa.

Počas prípravy doma som si predstavila, ako by mohol večer dopadnúť. Keďže moja fantázia vie byť poriadne živá, ihneď som pocítila šteklenie v podbrušku. Predtým, než som sa obliekla, som ešte zašla do sprchy a trochu si užila masážny prúd vody na tých správnych miestach. Obliekla som si priliehavú sukňu, blúzku a lodičky, no väčší dôraz som kládla na to, aby bola zladená moja spodná bielizeň a samodržky.

Hneď ako zazvonil, som utekala dole, ešte vo výťahu som si naniesla červený ruž a nahodila stoický výraz. Zvítali sme sa bozkami na líce, sadla som si do auta a smerovali sme za kultúrou. Predstavenie bolo fajn, no ešte viac fajn bola jeho ruka, ktorá v tmavej sále pristála na mojom kolene. Po tom, čo aj moja ruka začala byť príliš zvedavá a nahmatala jeho pohlavie, ako sa vzdúvalo pod tmavými nohavicami, mi pošepol, aby som to radšej nerobila, lebo to nevydrží. Snažili sme sa teda ešte ako tak sústrediť radšej na hercov na javisku a hneď po skončení sme sa ponáhľali do jeho auta.

Vedeli sme, že to čo robíme, je šialené, netušili sme, ako sa na seba na druhý deň pri obvyklom "small talku" budeme pozerať, no nedokázali sme skrotiť našu vášeň. Vyštartoval z parkoviska divadla a ja som vyštartovala po ňom, jeho dlaň som položila na moje stehno a posúvala vyššie. Našťastie cesty boli prázdne, lebo neviem, ako by skončilo naše dobrodružstvo. Jednou rukou držal volant a druhou mi nežne odkrýval čipkované nohavičky, pod ktorými už na jeho prsty čakalo vlhké prekvapenie. Ja som nezaostávala, otvorila som mu rázporok a prstami vkĺzla k jeho nažhavenému horúcemu vtákovi. Začala som ho hladkať cez trenky a on mal čo robiť, aby neprešiel na červenú. Vtedy sme sa zhodli, že musí čo najskôr odparkovať niekde v tme.

Zastavili sme pri jednom z bratislavských mostov a obaja vystúpili. Oprel ma o auto a keď mi vyhrnul sukňu a natlačil sa na mňa stvrdnutým penisom, samovoľne z mojich úsť vyšlo: "Áno, áno, áno!" Otočil si ma zadočkom k sebe a stiahol nohavičky, popritom moj krk zásoboval hŕbou bozkov. Keď do mňa pomaly vnikol, až sa mi zahmlelo pred očami od rozkoše. Zakaždým, keď prirazil, prešla mojím telom vlna elektriny.

Na opustenom mieste pod vysvieteným mostom bolo počuť len naše vzdychy a žblnkot Dunaja. Najskôr to prišlo na mňa a aby sa moje výkriky neozývali celou Bratislavou, zakryl mi ústa. Po troch sekundách a jeho zrýchlenom rytme som cítila, že mu k vyvrcholeniu už nechýba veľa. Kľakla som si na kolená a vzala ho do úst, pokiaľ to šlo. Stačil už len jeden šikovný pohyb jazykom a do mojich úst prúdila teplá sladkavá smotana. Keď som sa k nemu opäť postavila a nežne ho pobozkala na pery, stretli sa nám spokojné pohľady. Ani jeden z nás netušil, čo bude zajtra, keď sa stretneme vo firemnom výťahu pri obvyklom „small talku“.

Čítajte ďalej