11.8.2017 16:00 | Sex

Erotický príbeh: Sex s neznámym po prehýrenej noci!

Divoký sex po prehýrenej noci.
Divoký sex po prehýrenej noci.
Zdroj: iStockphoto
Naše stretnutie bolo náhodné. Schmatol ma za ruku pri bare a celú noc ju už nepustil.

Doteraz neviem, ako sa volal. Viem len to, čo mi zostalo v spomienkach na onú noc. S kamarátkami sme sa vybrali požúrovať v jednom z bratislavských barov. Vtedy sa mnou pri bare prišiel on. Vysoký, tmavovlasý a sebavedomý. Schmatol ma za ruku a od toho momentu ma v ten večer už nepustil.

Rozhovor viedol najmä on, bol iniciatívny, pýtal sa, zaujímal sa. Pamätám si, ako mi hovoril, že znamienko na mojej tvári vyzerá ako slza. Také klasické namotávačky. No ja som mala 23 rokov, málo skúseností a hlavu stále v oblakoch. 

Išla na masáž, dostala oveľa viac. (Ilustračné foto)

Vhupla som do toho teda dosť odvážne, keď sa na to spätne pozerám. Pili sme drinky, pozval ma na vodku s džúsom. Kamošky sa zatiaľ bavili tancom na parkete a balili iných junákov. Keď bol čas, spýtala som sa jeden z nich, či tmavovlasý vyzerá v pohode a ona prikývla tak, že mi bolo jasné, že sa páči aj jej.

Tmavovlasý nebol na tanec, preto sme ani raz nestáli na parkete, no zato bol do pitia. Pracoval ako IT-čkár a v Bratislave mal byt. Už sme boli v dobrej náladičke, keď ma zavolal k nemu do bytu. Prišiel po nás taxík, ktorý nás zaviezol len kúsok od baru. 

Vkročila som do obrovského neznáma, ale necítila som sa ohrozená. Naopak. Tmavovlasý ma neskutočne rajcoval. Neviem, či to bolo výškou, alebo celkovým zjavom. Venoval sa aj umeniu a pri prehliadke bytu mi spravil prehliadku s výkladom o obrazoch, ktoré mu viseli na stene. Prezliekol sa do teplákov, ktoré obťahovali jeho postavený penis. Hneď ako som si toho všimla, nedokázala som sa pozerať inam. Sadla som si na gauč v obývačke, zatiaľ čo on pripravil ďalší drink.

Trochu sme popili a povraveli a potom sme si obaja ľahli na kožušinu, ktorú mal pri pohovke. Objímali sme sa a naše vzrušené telá sa na seba lepili, ovíjali sme sa jeden o druhého. Ten chtíč sa stupňoval, bolo to až na nevydržanie. On ležal a ja som si sadla. Vyzliekol mi šaty, ja som mu vyzliekla tričko a tepláky, z ktorých na mňa vybehol veľký penis. Počas misionára do mňa vkĺzol veľmi jednoducho, od vzrušenia som bola neskutočne vlhká. Robil pomalé pohyby, ktoré ma vzrušovali ešte viac než rýchle. Bolo to také napäté a nástojčivé. Vzdychali sme obaja, potili sme sa nad vlastnými výkonmi, zalievali nás pulzujúce pocity. Otočili sme sa, a keď som bola na ňom, posunula som sa k jeho údu. Z misionára sme prešli na 69-inu. Zažila som silný orgazmus, po ktorom sa mi on urobil do úst. 

Ráno som sa zobudila v posteli. Preniesol ma tam, keď som zaspala na zemi od alkoholu a vyčerpania. Zapálil si brko ako liek na opicu, ja som prešla do obývačky, kde som so nevládla ľahla na gauč. Po chvíli som sa zbalila a odišla. Neviem, ako sa volal, ale viem, že to stálo za to.

Čítajte ďalej