5.9.2017 16:15 | Sex

Nudisti dostali zelenú v zeleni: Z tohto parku ich nevyhodia

Zdroj: reprofoto YouTube / Pier Dolores V
Prevádzkovatelia parížskeho parku Bois de Vincennes vyšli v ústrety nudistom a do polovice októbra si tam milovníci nahoty budú môcť užiť prechádzku bez oblečenia. Vo vyhradenej časti sú nudisti v práve, a tí, ktorých nahá pokožka pohoršuje, musia svoje kroky nasmerovať inam.

Nejedná sa však len o nejaký malý kútik, vedenie parku vyhradilo nudistom rozsiahlych 7300 m2. A mohli si to dovoliť aj preto, že Bois de Vincennes je najväčším parkom v Paríži. Nudistický areál bude fungovať najbližších šesť týždňov a má otvorené od ôsmej ráno do pol ôsmej večer. Presne 15. 10. ale budú naháči medzi stromami pobehovať naposledy, potom bude v celej zbierke drevín opäť povinný odev.

„Vytvorením oblasti v Bois de Vincennes, kde bude nudizmus povolený, vyjadrujeme našu víziu otvoreného myslenia pri používaní parížskych verejných priestorov,“ uviedla Penelope Komitesová, námestníčka parížskeho primátora pre verejné parky. Hoci je v parku povolená nahota, platí zákaz vykonávať verejne akékoľvek sexuálne aktivity. Vykázaní budú aj muži, ktorí sa nahotou vzrušia s viditeľnými následkami a budú pobehovať medzi stromy s erekciou.

 

Čítajte ďalej