8.9.2017 16:00 | Sex

Nevedeli odolať: Ženská zvedavosť zvíťazila nad profesionalitou

Zdroj: iStockphoto
Pätica zdravotných sestier z Colorada neodolala primitívnemu pokušeniu a chodila sa do márnice pozerať na telo zosnulého pacienta, ktorý bol obdarený extrémne veľkým pohlavným údom. Ženy ale nachytal pri čine lekár a začal s nimi disciplinárne konanie.

Vedenie nemocnice sa rozhodlo celú päticu potrestať tromi týždňami neplateného voľna. Spomínaný pacient bol nepohyblivý a musel byť personálom umývaný. Pri výkone týchto činnosti si ošetrujúci nemohli nevšimnúť jeho genitálne prednosti a rýchlo sa to rozkríklo po celej nemocnici. Keď potom pacient zomrel, pätica sestier sa vydala do márnice si prezrieť to, čo v živom stave nemohli vidieť. Ale za neprofesionálne a neúctivé správanie voči zosnulému zaplatili stratou trojtýždennej výplaty.

 „Nemocnica sa hlboko ospravedlňuje za to, čo sa stalo. Tento incident nie je vhodnou reprezentáciou vysokej kvality starostlivosti a súcitu nášho personálu, ktorý chceme poskytovať našim pacientom,“ uviedol hovorca Denver Health Medical Center Wiki Commons v rozhovore pre televíziu Denver7. Štyri z dočasne prepustených žien sa po neplatenom voľne vrátili do zamestnania.

Čítajte ďalej