19.3.2008 19:15 | Úchylná poradňa

Úchylná poradňa: ... chcela by som vedieť ako môžem chlapa uspokojiť

Kto sa pýta, ten sa dozvie
Kto sa pýta, ten sa dozvie
Zdroj: aas
Chlapi - blýska sa nám na lepšie časy, ženy začínajú byť zvedavejšie, chcú sa učiť ako spôsobiť potešenie. To stojí za pochvalu a snáď aj masáž ich dlhých čerstvo oholených nožičiek. Jar v nich prebúdza roztopašné chúťky a to treba využiť ... a pokojne aj dva krát po sebe.  (čítanie od +18 rokov)

1. Majka: Mám priateľa ktorý má síce 53 rokov ja som o niečo mladšia, mňa ako ženu veľmi vzrušuje, je príťažlivý, neskutočne nežný, ale nedokážeme spolu naraz dosiahnuť vyvrcholenie, po ktorom tak veľmi túži on aj ja. ???
Dr. Zviera:  Dosiahnuť spoločné vyvrcholenie je väčšinou klišé erotických filmov a v reálnom živote sa podarí len málokomu. Sú páry čo ho nezažijú ani raz za svoj milostný život, sú páry ktoré sa takto odpália len pár krát ... netreba si teda z toho robiť ťažkú hlavu, aj keď je ten spoločný orgazmus šialene skvelý moment. Skôr sa v tomto smere prispôsobuje muž, ktorý by za výdatných vzdychov partnerky a jej láskaním a sťahovaním pošvového svalstva mohol dosiahnuť orgazmus v cca rovnakom čase. Je to veľmi individuálne a treba preto trénovať a skúšať.


2. Jana: Chcela by som vedieť ako môžem chlapa uspokojiť orálnym sexom?  Môžete mi presne popísať detailne celý priebeh? Ďakujem.
Dr. Zviera: Ako iba prijímateľ tejto rozkoše ti môžem napísať ako to chlapi majú radi a čomu sa určite pri tom vyvarovať. Skús si to nanečisto na ošúpanom banáne alebo šalátovej uhorke (len prosím ťa do toho nekúš, lebo si vypestuješ zlozvyk). Otvoríš pusu, odopneš perami a ideš hore - dole. A hore a dole ....

Určite áno: začni jemne a na začiatok pomalšie; pomáhaj si rukou; keď chlap končí prestaň v pohyboch; môžeš si pri tom tichúčko labužnícky pomlaskávať ako pri chutnom nanuku

Určite nie: zabudni na zuby - schovaj ich za pery, príliš silno nesať - nie si predsa vodné čerpadlo,


... hm, vieš ty čo? Idem ja za sestričkou, tá v tom má aktívnu prax (a snáď aj dlhoročnú)

 

Sestrička: Milá Janinka, škoda, že si nevidela doktora, ako tu skákal od radosti, že existujú ženy, ktoré sa chcú celoživotne vzdelávať v danej oblasti. Ja tento tvoj prístup tiež oceňujem, veď vieme, čo na tie povrchné tvory platí! Hlavná zásada, ktorú musíš dodržiavať pri orálnom sexe je: Nehrýzť! To muži veľmi neoceňujú, ak samozrejme neuvažujeme o tom, že máš doma zástancu sado-maso sexu, ktorý miluje bolesť a pocit, že prišiel o penis... Takže, pri orálnom sexe používaj pery, obopni s nimi penis a ideš na to. Nemusíš sa siliť a zasúvať ho príliš hlboko, muži sa síce majú veľmi radi pocit, keď sú v tvojich ústach „celí", ale za cenu zvracania, to nebude nikto riskovať :)) Takže všetko s mierou. Netreba zabúdať ani na semenníky, tie sú veľmi citlivé a tým, že ich budeš dráždiť jazykom a hladkať rukami, určite nič nepokazíš. K otázke prehĺtať či neprehĺtať asi iba toľko, že ak ti to chutí, tak smelo do toho. Ak nie, tak sa nenechaj nútiť. Ďalšia praktická rada: zaujmi pohodlnú polohu, aby si kvôli tomu, že máš kŕč v nohe neprestala v najlepšom a tvoja robota bude v háji. Ak máš normálneho partnera, tak sa ho neboj opýtať ako sa mu to páči, čo by si mala robiť inak, určite sa rád zverí :)

 


 

3. Katarína: Dobrý deň pán Zviera, chcela som sa Vás seriózne spýtať na jeden problém ktorý mám s priateľom. Do doby ,,B" som mala krásny sexuálny život s priateľom. Milovali sme sa ako sme chceli a aj kde sme chceli, ale stala sa mi taká vec, že pri styku mi nechtiac narazil do krčku a strašne ma to zabolelo. Od tejto doby ,,B" už môžem len obmedzene polohy a tie čo som mala najradšej (napr. na ňom pretože tam som mala najkrajší orgazmus) už nemôžem a teraz mam skoro pri každej polohe problémy s tým, že ma to bolí. Viete mi v tom poradiť?
Dr. Zviera: Viem ... šup ku svojej gynekologičke, nech skontroluje krčok. Ona si ho prezrie a určite nájde radu alebo spôsob, aby si necítila pri styku bolesti. Istota je istota.

 

4. sofia: Tak čítam, čítam doktorko a tiež mám s manželíkom problém análneho sexu...mňa by faaaakt zaujímalo, prečo to mužov tak vzrušuje a prečo tento spôsob tak zbožňujú , keď tie isté pohyby môžu vykonať aj vo vagíne...mňa osobne to bolí a manžel už podľa tvojich slov" netlačí na pílu" . A ja mám výčitky a uvažujem, či sú také ženy čo...no prst pri orgazme je jedna vec a je to aj príjemné ... ale penis v análi miesto vo vagíne...no a kde je orgazmus ženy? Oni sú vzrušení a my máme strach z budúcej stolice. (Ak by som vedela čo je to pre chlapa za zázrak... možno by som sa viac zamyslela a prečítala viac literatúry ). PS: Inak sa mi veľmi páči, že som na internete našla niečo , čo neuráža ... je vtipné a pomôže okoliu...vďaka pán doktor
Dr. Zviera: Ahoj Sofia, ohľadom čoko radovánok som písal čitateľke v predminulej poradni toto: „  Možno je to ten pocit tesného obopnutia penisu zvieračom a akýsi ešte intímnejší kontakt .." To máš tak, chlap si pozrie nejaký pornofilm a chce vyskúšať to čo tam vidí - takže by som sa  prikláňal aj k  určitej zvedavosti. Ak sa aj k tomu odhodláš - tak použite veľa lubrikačného gélu a hrubší prezervatív určený pre zadoček.

 

5. Bimbo: Zdravím flajster=) mám taký problém vždy keď z mojou cicou dosexujeme mám strašný strach, že som ju oplodnil a nielen ja, ale aj ona. A máme ten strach hrozne bezdôvodne, používame šprcgumi (neznášam ich) ale všetko v pohode. Nikdy nekvapne tam kam nemá, ale potom cely čas nervózne čakáme, aby prišli krámy. Ten prehnaný strach más už zodiera a prestávam mať kvôli nemu chuť na ťuťu muťu :(
Dr. Zviera: Nepoznám chlapa, ktorý by prezervatív mal rád. Pokiaľ si ho správne navlečieš ešte pred vniknutím do cicušky, a nepraskne pri tom, tak je minimálna šanca (hoci ani kondóm nie je 100 % ochrana) že ostane partnerka tehotná. Nedovoľte strachu aby vám bránil v užívaní si. Nechcete dúfam skončiť tak, že to budete robiť obaja v pršiplášťoch chrbtami od seba a každý zvlášť. Treba si jednoducho dávať pozor a opatrne manipulovať s použitým prezervatívom prípadne rukami od bielych bičíkovcov.6. Trapný: Môžem sa spýtať? Mám priateľku, ktorá nechce sex ... proste ju môžem uspokojovať, ale iba pri tom skončíme. Čo mám robiť? Poraďte mi prosím...
Dr. Zviera (verzia pre ženy): Kúp jej kvety, rozprávajte sa dlho do noci, dopraj jej masáž, poteš ju šperkom, kúp je drahú dovolenku, nechaj sa oslniť jej šarmom a inteligenciou. Veď sex nie je až tak podstatný. 

Dr. Zviera (verzia pre mužov): Vymeniť ... nedá jedna, dá druhá.
7. Janka: Caw zvieratko. Chcem sa opýtať, môj priateľ má zrastenú predkožku ako sa to dá odstrániť či treba ísť na obriezku alebo čo? Lebo on vraví, že sa hanbí ísť k doktorovi s tým.  Ďakujem.
Dr. Zviera: Ahoj Janka, má sa prečo ha
nbiť - ale nie preto, že taký problém má, ale že to zanedbal a nebol s tým u lekára skôr. Obriezka je posledné riešenie, takže hneď nemaľuj skalpel na stenu. Po vstupe do ordinácie sa na neho určite nevrhnú dvaja statní ošetrovatelia a nezačnú mu hrdzavými kliešťami loviť v rozkroku. Nech sa len chlapec ničoho nebojí, lekári sú od toho, aby ľuďom pomáhali. Prípadne choď tam s ním ako duševná podpora.

 

8. Fernadno: Serus! Mám taký problém - mám 18 a nemám známosť a masturbujem už asi od 14. Tak 2-4x do týždňa. Má to nejaké nežiaduce účinky?
Dr. Zviera: 2 - 4x do týždňa? Tu sa borci chvália, že tvoju týždennú dávku zmáknu aj za deň - a ako vidíme sú živí, zdraví a ešte aj písať stihnú (aj keď asi roztrasenými rukami na klávesnici). Masturbácia zvyšuje koordináciu ruka - oko  a navyše zlepšuje sluch, pretože pozornejšie počúvaš či niekto náhodou nejde.

 

9. Sexmilenec: Zdravím pán doktor. Mám jeden problémik pri sexe. Skrátka nechce dnu, aj keď sama si ho tam namieri, postupným pritláčaním dnu ju to začína bolieť a ja jej nejak ublížiť nechcem že ho tam surovo vtrepem. Niekedy sa tam ocitne až po hodine hrania aj to neviem ako sa mi to mohlo podariť. Sliniek i vlhkosti je dosť tak isto i blaženosti, ale ukazovák už mám ošúchaný viac ako penis "európskej veľkosti" A ju chuderu to trápi. Ako ju bezbolestne roztiahnuť a už len jazdiť?
Dr. Zviera: Asi sa ťažšie uvoľňuje a preto tam hneď nevhupneš ako partizán do krytu pri nálete. Roztiahnuť a hneď jazdiť - čo je motorka? (Čaba neblázni!) Skúste si dať predtým 2 deci (deci, nie sedmičku) dobrého vínka a snáď sa slečna ľahšie uvoľní. Ak to nezaberie, tak sa choďte o tom osobne porozprávať so sexuológom. On rád pomôže vo vašom trápení, lebo presne vie ako dohovoriť neposlušným „bobríkom".

 

10. Anet: Chcem sa spýtať. Mám chalana, ktorému by som na narodky chcela vyfajčiť a no, chcela by som mu urobiť dobre. Háčik je v tom, že neviem ako. Neviem, odkiaľ to mám zistiť, keďže na nete som nič nenašla a som zúfala. Spolieham sa na Vás. Prosím, pomôžte! Kujem. CMuk.
Dr. Zviera: Anetka a koľko ty máš rokov, keď si nevieš niečo náučné v tejto oblasti nájsť na internete? Veď tam sú toho tony. Prečítaj si aj dnešnú odpoveď na otázku číslo „02", snáď trochu pomôže. Tvojmu chalanovi úprimne závidia všetci chlapi čo toto akurát čítajú -  tomu hovorím poriadny darček ... a nie blbé ponožky
a voda po holení.

 

11. Martin: Čavko doktor. Mám celkom seriózny problém. Sme s priateľkou nejaký ten čas a chceme sa veľmi milovať, ale nemôžme, lebo ona ma taký menší problém, ktorý sa nazýva vaginizmus, takže to tam jednoducho nejde. S ostatnými vecami sme v pohode, len toto ma celkom trápi, že nemôžme mat spolu nejaký ten šuk. Máš na to nejakú radu alebo riešenie? Lebo ona bola s tým už u lekárky, ale tá jej vôbec nepomohla. Za užitočnú odpoveď vopred ďakujem.
Dr. Zviera: Ak jej nepomohla jedna
lekárka, treba navštíviť druhú. V tomto prípade sa oplatí navštíviť nejakú renomovanú ordináciu. Ide hlavne o vaše spoločné potešenie a na tom sa neoplatí šetriť.12. Havlička: Ahoj Dr., poradňa je fakt v poho, daaa sa tu straaviť takmer všetko. Nemám žiadny problém - všetko fajn, ale brat hej. V práci má šéfku ktorá má problémy s manželom, že ju podvádza a tak.., minule mi o tom začal brat točiť asi hodinu, tak ma to celkom vzalo, takže sa chcem spýtať vlastne za neho. Šéfka je vraj sexi, do 30, dve deti, no proste zrelá žena, že s ním sem tam flirtuje "rozhadzuje siete", no a on nevie čo má robiť, pretože je z nej na mäkko, je mu 24, ale do takej delikátnej veci ešte nešiel no a ja to vidím predsa len s iného pohľadu ako VY mužíci. Tak mu prosím poraď, nech už nemusí drať ruku na hajzli. DIK, H.
Dr. Zviera: Mať chrumkavú šéfku je síce fajn, ale peklo zároveň. Že je z nej na mäkko? Skôr by som povedal že na tvrdo J. Vzťahy na pracovisku nikdy nerobia dobrotu a navyše je vydatá a sú tam deti. Pokiaľ po ňom vyslovene ONA nevyštartuje, dával by som ruky preč.... aj keď robiť nadčasy na zrelej tridsiatke musí byť skvelý zamestnanecký benefit.

 

13. Zúfalá: Mám priateľa, ktorému chcem veeeeeeľmi vyfajčiť jeho bambusa, ale on nie a nie mi to dovoliť. Už som zúfala, neviem ako to mam dosiahnuť.... :(
Dr. Zviera: ... tak túto otázku som si prečítal asi 6 krát po sebe a stále som nejak neveril vlastným očiam. On to nedovolí tebe?! Mama moja, to čo tu rastie za mládež? Keď ti to ale nech
ce dovoliť - 1. buď ho nemá akurát okúpaného ... 2. má ho malého a hanbí sa ... 3. nejaká tvoja predchodkyňa mu možno do neho zahryzla (au, au sto krát au) a logicky na bojí. Alebo mu to nepríde vhodné, keď má potom bozkávať tú pusu, ktorú si mala pred chvíľou niekde medzi jeho ľavým a pravým stehnom. Jemne ho pripi, zveď ho a šup perami na jeho bambusa. Ja by som uzákonil, že odmietanie orálneho sexu je trestný čin! ... a použi prezervatív.

 

14. Tinka: Ahoj Adam, som s priateľom približne 3 roky a mohol by si mi poradiť, že ako je to možné že ja mám chuť na sex stále a on nie až tak ako ja a pritom naše milovanie je úžasné.
Dr. Zviera: Pokiaľ sa ten tvoj naháňa od rána do večera v robote, aby zarobil na hypotéku či leasing a má toho v práci veľa, tak sa nečuduj, že večer padne mŕtvy a jediné po čom túži je večera, relax a pokoj. Vaše milovanie môže byť akokoľvek úžasné, ale pokiaľ je fyzicky vyčerpaný a mozog má večer vyšurovaný ako potencionálna miss pri voľnej disciplíne, tak na sex bude ťažko myslieť.  Dopraj mu viac oddychu a nenásilne ho naveď na ťuťu-muťu, lebo keď to budeš po ň
om nástojčivo vyžadovať, tak to „nem dopadne dobre" .

 

ORÁLNY BONUS (tip pre dámy)

 

Budete potrebovať:
1 pohár teplého nápoja - víno / čaj   (nie horúceho)
1 pohár studeného nápoja - víno / čaj   (nie ľadového)


Postup:
Žena si dá hlt teplého nápoja a ponechá ho v ústach, následne si vezme do úst "pána obríka" partnera. Chvíľu do takto dráždi. Potom nápoj prehltne, následne si dá do úst hlt studeného nápoja a pusou ďalej pokračuje v polkovom rytme (tam a späť). Po chvíli opäť prehltne nápoj a dá si hlt teplého nápoja. Tento postup sa striedačku opakuje až do stavu, keď sa jej partnerovi začnú oči pretáčať ako čísla na
výhernom automate a na tvári mu naskočí ten úplne najblbší výraz.... a ...

Dobrá rada na záver: páni, pred svojim "koncom" dajte partnerke znamenie. Ak jej to totiž bez  výstrahy dáte na jazyk za čajovú lyžičku svojho bieleho jogurtu, hneď sa môže partnerkina nálada zmeniť o 180 stupňov a orálny uragán už s ňou nemusíte nikdy viac zažiť. A to by bola predsa škoda.

 

 

Ostatní, ktorí ste napísali do mojej poradne a nenašli ste si odpoveď, nebuďte sklamaní, čoskoro bude uverejnená ďalšia poradňa a možno už v nej ... A nezabudnite, keď je streda - tak TO robiť treba.

 

Dr. Zviera
(diplomovaný veľkonočný zajko)


Čítajte ďalej
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie