17.7.2010 12:00 | Sex

Erotický príbeh: Mladé mamičky to vedia najlepšie!

Bolo to na nej vidieť, trčalo jej to z očí, že potrebuje poriadny prieťah, ale doma ho nemá.
Bolo to na nej vidieť, trčalo jej to z očí, že potrebuje poriadny prieťah, ale doma ho nemá.
Zdroj: puo
Vzal som krpca a pokúsil sa zapadnúť medzi mamičky na blízkom ihrisku. Čakal som všeličo, len nie to, čo prišlo! Len čo ma mladé mamičky zaregistrovali...

Som rozvedený a mám jedno malé dieťa. S manželkou sme sa dohodli, takže žiadna trauma z rozvodu nebola. Zato trauma z krpca poriadna! Čo s ním budem robiť, keď budeme spolu? Niežeby som ho neľúbil, to nie, akurát som si nevedel predstaviť, čo budem celý víkend robiť s maličkým, iba 3-ročným človiečikom. Keby bol už trochu starší, bolo by to iné, ale takto?

Vzal som teda krpca, formičky, autíčka a pokúsil sa zapadnúť medzi mamičky na blízkom ihrisku. Čakal som všeličo, len nie to, čo prišlo! Len čo ma mladé mamičky zaregistrovali, zvedavo si ma poobzerali. Dal by som ruku do ohňa za to, že  mi röntgenovali gate a nevideli mňa, ale iba moje testosteróny. Nemali sme si čo vyčítať, ja som ich očekoval najprv v oblasti hrudníka a až potom som sa pozrel aj na zvyšok. Niektoré boli fakt poriadne kusy! A tak som sa prestal báť, čo budem robievať s mojim malým potomkom a s radosťou som každý druhý víkend ťahal autíčka a synátora na piesoček stavať priehrady a zámky, niekedy aj vzdušné spolu s mamičkami.

Jedna bola taká divoška. Bolo to na nej vidieť, trčalo jej to z očí, že potrebuje poriadny prieťah, ale doma ho nemá. Jasné, bola na tom tak ako moja bývalka – rozvedená, s malou možnosťou nájsť si chlapa, veď kde to už ženská na materskej splaší? Istý pich ako vyšitý, tak som sa na ňu zameral. Žiaden nátlak, začal som cez jej malého. Hrával som sa aj s ním a to vie každý chlap, že cesta do srdca ženy – matky vedie cez dieťa. Mne stačilo dostať sa do gatiek.

Jedného dňa prišla aj so sestrou. Nebola zlá ani tá, už som ich videl pekne spolu, ako dávam raz jednu, raz druhú, jedna na mne rajtuje, druhú lížem odspodu, tá jej bozkáva bradavky... A tak som ani nevnímal, čo mi tá mamina hovorí. Až keď sa ma asi tretíkrát spýtala, zaregistroval som, že pýta, či by som jej nemohol vymeniť vodovodný kohútik. Mohol, čoby nie, veď sa to možno konečne zvrtne a prečistím nielen kohútik, ale aj nejakú tú trubičku a už som vymýšľal stratégie, ako na to, aby ma nemala za hulváta a namiesto francúzskeho bozku ma neovalila francuzákom po guliach. Ale človek mieni, ženská mení....

Ešte sme iba nastúpili do výťahu, tá potvora sa na mňa nalepila a strčila mi jazyk do pusy. Nestíhal som sa diviť, čo to so mnou robí, už mi rozopínala nohavice! Niečo som zabrblal, zjavne nevnímala môj chabý odpor a už aj testovala pruženie v mojich boxerkách. Napružený som teda bol na prasknutie. To sme už zastali na jej poschodí, chytila ma za vtáka a viedla si ma domov ako blondína jorkšíra. Teda v mojom prípade samozrejme aspoň dobermana, čo sa vzrastu týka. Nestíhal som ani rozmýšľať, čo ďalej, ona prevzala celú iniciatívu. Za dverami bytu ma treskla o stenu predsiene a pokračovala v načatom. Sala, cicala, cmúľala, lízala, ako keby to nerobila dva roky. A možno aj nerobila. Potom si vyhrnula sukňu a otočila sa. Stihol som akurát položiť ruky na jej guľatý zadok, už sa na mňa napichla a krútila ním, šúchala sa hore dolu, dopredu dozadu, jazdila ako dračica. Uznajte, nemohol som protestovať, keď ma takto znásilnila, veď ktovie, čo by mi spravila? Tak som iba zavrel oči a vychutnával som si tento prepad, o akom sa mi ani nesnívalo. Baba myslela na všetko, aj mi povedala, že môžem do nej, tak som si vydýchol už úplne a len som čakal, kým príde k tomu, pre čo ma sem zatiahla. Prirážala a prirážala, vzdychala a vzdychala, hladkala sa medzi nohami a netrvalo dlho, už sa aj pekne na tej mojej tvrdej tyči spravila. Využil som možnosť a začal som do nej vrážať ja. Pekne divoko, tak ako ona začala, som to dokončil. Za pár minút som (priznám sa, dosť nechtiac) už striekal viac ako ten jej pokazený vodovod.

Bolo to také čudné potom, lebo kohútik nekvapkal, to bolo jasné a my sme sa po príchode na ihrisko tvárili, akože nič. Pohrali sme sa s deťmi, rozlúčili sme sa a pobrali sme sa domov. Uveríte mi, keď vám poviem, že o dva týždne sme sa tam znova stretli, znova s jej sestrou a tentoraz práve ona potrebovala odniesť skrinku z bytu do auta? Iba toľko, že – ostalo to v rodine.

Čítajte ďalej
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie